GALERIE: Z LIKE HOUSE 3 byl vyřazen jeden z největších favoritů! Kdo ho nahradí?

Oblíbený pořad LIKE HOUSE 3 opouští známý influencer.

V úterý 26. dubna se dočkají diváci pořadu LIKE HOUSE 3 nečekané události – personální obměny. Ze soutěže bude vyřazen David Nguyen, jeho místo ve vile zaujme další David, tentokrát influencer David Dvořák.

„Byl to pro mě šok,“ přiznává David Nguyen a vzpomíná na odchod Dominiky Myslivcové. „Když odcházela Dominika, bylo to pro mě smutné, ale své emoce jsem ještě dokázal udržet. Teď jsem si ale i pobrečel,“ dodává a říká, že mu většina lidí ve vile přirostla k srdci. Vzpomínat prý bude na všechny, možná jen o malinko víc na kluky. K těm měl přece jen o něco blíž… „Nic ale nekončí, LIKE HOUSE je jen show. S kluky se budu vídat i ve volném čase. Žili jsme tu spolu dva měsíce, tak by to naše přátelství byla škoda zahodit,“ plánuje si David a svým bývalým kolegům do vily vzkazuje: „Strašně moc vás miluju! Upřímně. Musím ale přiznat, že když jsem vás první den viděl, říkal jsem si, že jste banda rozmazlených spratků. Ale není to tak! Děkuju, že jste mě mezi sebe vzali a že jsme byli taková skvělá parta. Myslím, že mezi námi byly správná chemie a vzájemný respekt.“ Na nejbližší dny plánuje David návrat ke studiu a také se nemůže dočkat, až si pustí svůj oblíbený film.

A David Dvořák se do vily už těší. Zároveň ale pociťuje i lehké obavy, jak na něho budou ostatní reagovat. „Očekávám, že až se ve vile objevím, vznikne dlouhé ticho,“ odhaduje David. „Občas jsem zábavnej a myslím, že si sednu s každým. Dokážu se přizpůsobit,“ představuje sám sebe a říká, že na ostatní influencery nemá připravenou žádnou taktiku. Přiznává, že nejsympatičtější z vily je mu Hanka. Očekává, že pravděpodobně právě s ní bude největší kamarád. „Hanka mi připadá nejmilejší,“ dodává, a zároveň se obává, že mu možná trochu polezou na nervy Simona s Vojtou. „Simona svýma výkřikama a přehnanýma reakcema a Vojta svojí mluvou,“ upřímně vysvětluje svůj názor. Plánuje, že se bude snažit vyhroceným situacím spíše vyhýbat. „Ve vyhrocených situacích buď sklopím uši, nebo jdu plně po tom, s kým jsem se dostal do křížku,“ vysvětluje, jak se obvykle staví ke konfliktům, které se ho týkají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také