Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Vojta s Hankou složili drsný disstrack na Dominiku Myslivcovou! Z čeho ji obviňují?

rd. Publikováno: 19.04.2022
V oblíbené reality show to začíná vřít. Po přátelském přijetí se nyní z Hanky a Vojty stali Dominičini kritici. Z čeho ji v novém disstracku obviňují?
Hanka Gelnarová z LIKE HOUSE 3.
Hanka Gelnarová
Hanka Gelnarová je oblíbenou influencerkou, která ze známá především z TikToku a Instagramu.... Přečíst celé

reklama

Třetí řada populární reality show LIKE HOUSE je celkem štědrá na hádky a napjaté vztahy mezi některými soutěžícími influencery. Nyní to ale vypadá, že nám atmosféra ještě o něco víc zhoustne. Vojta s Hankou totiž natočili drsný disstrack na Dominiku Myslivcovou, ve které na ní nenechávají ani nit suchou.

„Přišla jsi do LIKE HOUSE nahnat si publikum, neumíš dělat modeling a ani muziku,“ začíná svůj rým Vojta. „Přišla jsi na týden, dělalas ostudu, byl jsem tvůj kámoš, teď už ale vážně nebudu,“ pokračuje dál. „Vzalas mě do sauny, abych to zaplatil, abych to natočil a taky vyfotil.“  Hanka k tomu přidává: „Hraješ to na dvě strany, tak vážně nezájem. Přišla jsi do LIKE HOUSE, protože nemáš na nájem.“

Reakce Dominiky Myslivcové na nový disstrack na sebe asi nenechá příliš dlouho čekat. Jak se bude bránit? Natočí svůj vlastní song? Nebo vymyslí něco lepšího? To se nejspíš dozvíme už velmi brzy.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Co je mezi Hankou a Luktumou v LIKE HOUSE 3?

VIDEO: Romantika v LIKE HOUSE 3!? Sexy Hanka konečně přiznala, co má s Luktumou

Vztah mezi Simonou a Sebastianem v LIKE HOUSE 3?

VIDEO: Nový vztah v LIKE HOUSE 3? Simona přiznala, co má ve skutečnosti se Sebastianem

reklama