VIDEO: Romantika v LIKE HOUSE 3!? Sexy Hanka konečně přiznala, co má s Luktumou

LIKE HOUSE 3 (28) - Co má Hanka s Lukášem

Influenceři Hanka Gelnarová a Luktuma k sobě mají v reality show velmi blízko. Opravdu jsou jenom kamarádi?

Oblíbená reality show LIKE HOUSE 3 je nejen plná hrotů, ale také potenciálních vztahů, které si dávají dohromady nejen samotní diváci, ale všímají si jich i jednotlivý účastníci ve vile. Kromě párování Sebastiana Lyanga se Simonou Tvardek se pak samozřejmě nejvíce mluví o vztahu Hanky Gelnarové s tiktokerem Lukášem Tůmou aka Luktumou.

Tihle dva k sobě mají zatraceně blízko, pořád se škádlí a hodně se mluvilo o jejich divokém opileckém večeru, při němž skoro došlo i na líbání. Luktuma navíc nedávno přiznal, že je single a s youtuberkou Annou Šulc, s níž ho dávali fanoušci dohromady, opravdu nechodí. V dnešním díle pak nastane situace, po níž se šuškanda o románku mezi Hankou a Lukášem možná zase o něco více rozvíří.

Záběry z postele, kde spolu oba leží a Hanka Luktumu něžně hladí, totiž naznačují mnohé. I když influencerka dříve přiznala, že z vily se jí nejvíce líbí právě Lukáš se Sebastianem, stále označuje jejich vztah za čistě kamarádský a na jeho hlazení nevidí nic divného. „U nás v pokoji se vždycky někdo sejde. Teď to byl například Lukáš. Lehl si, povídal si s Vojtou a chtěl, abych ho drbala,“ vysvětluje tak Hanka něžnosti, které mezi ní a Lukášem v pokoji probíhaly. „S Lukášem jsme jenom kamarádi. Někdy se škádlíme, to je pravda, ale to přece kamarádi dělávají, ne?“ dodává. Snaží se tak diváky definitivně utvrdit v tom, že jsou zkrátka jenom přátelé.

Podobně pak mluví také Luktuma, i když ten nevylučuje, že za pomoci alkoholu by mezi nimi k něčemu dojít mohlo. „Hanka je velmi pohledná slečna, ale myslím si, že zůstaneme jenom kamarádi. Kdybychom byli opilí, je přece jen určitá pravděpodobnost, že by mezi námi mohlo k něčemu dojít,“ připouští však Lukáš. Tak uvidíme, jak se to mezi nimi v LIKE HOUSE 3 nakonec vyvrbí.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.