Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Tadeáš Kuběnka se pustil do své kamarádky Simony! A kdo podle něj ukázal v LIKE HOUSE 3 penis?

MilanR. Publikováno: 24.05.2022
Vítěz LIKE HOUSE 2 opět reaguje na uplynulé dění ve vile. Koho zdrbnul tentokrát?
Influencer Tadeáš Kuběnka z LIKE HOUSE 2.
Tadeáš Kuběnka
Tadeáš Kuběnka je populární tiktoker a influencer, který se proslavil účastí v LIKE HOUSE 2. Druhou... Přečíst celé

reklama

Stejně jako každý týden i tentokrát se můžete v exkluzivních bonusových videích k LIKE HOUSE 3 těšit na reakci vítěze uplynulé řady Tadeáše Kuběnky, který se ohlíží za děním uplynulého týdne. Ten se tentokrát nesl na vlně sportu, ale i extrémně divokých kaleb. A Tadeáš měl k jednotlivým účastníkům opět co říci. Rozpovídal se např. o Hance Gelnarové, s níž si měl vyjasnit předchozí neshody a události. I tak se ovšem divoká influencerka asi jeho velkou kamarádkou nestane.

Ocenil však její odvahu, když měla za úkol vypít opravdu nechutný drink namíchaný zbytkem osazenstva z vily a poté se vyzvracela do kýble. Tadeáš pak vyzdvihl i její snahu udělat pořádnou show. Co naopak neocenil, byl rýpavý komentář jeho nejlepší kamarádky Simony, která na stranu Hančiny odvahy opět vytáhla svůj sprostý slovník. Tadeáš ovšem správně kriticky poznamenal, že tohle bylo už trochu přes čáru. Stejně tak Simonu nepochválil ani za její sportovní výkony a označil ji výrazy jako kekel a rozpláclý hovnivál.

A nebyl by to Tadeáš, kdyby se nevyjádřil i Vojtovi Medlenovi, jenž během jednoho dílu NIGHT SHOW málem ukázal na kameru svůj penis. Tadeáš ovšem následně přišel s drsným vyjádřením, podle něhož se Vojta pak svým přirozením ve vile opravdu chlubil. Bůh ví, jaká je ale ve skutečnosti pravda. Těžko říct, zda se nejedná pouze o Tadeášovu provokaci a další drsný vtípek. Co dalšího si Tadeáš o minulých dílech LIKE HOUSE 3 myslí? To se dozvíte v exkluzivních bonusových videích.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:20 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Tadeáš Kuběnka mluví o svých příjmech.

VIDEO: Vítěz LIKE HOUSE 2 Tadeáš Kuběnka přiznal, kolik vydělává! Na jakou částku si měsíčně přijde?

Tadeáš Kuběnka o LIKE HOUSE 3.

VIDEO: Tadeáš Kuběnka drsně o LIKE HOUSE 3! Co si myslí o novém soutěžícím a Luktumově zadku?

reklama