Youtubeři

17. května 2022 16:08

redakce Prima Lajk

VIDEO: Hnus v LIKE HOUSE 3! Hanka se pozvracela při chlastací hře. Co odporného musela vypít?

LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW (52) - Hanka zvrací

Influencerka Hanka Gelnarová zase jednou ukázala, že se ničeho nebojí. Její odvaha se jí ovšem tentokrát moc nevyplatila.

Dnešní noční show v reality show LIKE HOUSE 3 bude zase jednou ve znamení opravdu velké a šílené kalby. Do vily totiž tentokrát zavítá spousta hostů v čele s účastníky LIKE HOUSE 2 Sebastianem Šiklem a Kristal Shine, aby ostatním ukázali, jak se dělá pořádná párty. A ukážou jim to v až nečekaném stylu. Právě Sebastian pak přijde s několika druhy chlastacích her. Jedna z nich se však pro Hanku Gelnarovou promění v dokonalé peklo.

Sebastian vymyslel hru s názvem Kouzelná sklenička. Pravidla zněla poměrně jednoduše, ale o to zrádněji. A v kuchyni se vystřídají všichni účastníci s tím, že do skleničky nalije každý z nich panák čehokoliv. Dohromady dvanáct lidí, tedy dvanáct panáků s jakoukoliv tekutinou. A kdo pak bude vylosován, obsah skleničky vypije. A los pak ukáže právě na Hanku Gelnarovou, která se nebojí žádné výzvy a při kalbách se rozhodně nenechá zahanbit. Tentokrát se jí to ale ošklivě vymstí.

Nejprve se akce ujme Sebastian Šikl. Je milosrdný, do panáku nalije energy drink. Pak jde na řadu Silivia Dellai, ta do panáku vymačká šťávu z jednoho citronu. Simona dolije panák Aperolu. Drink zatím vypadá docela chutně. Další příchozí přilije panáka mléka. A když dojde na Luktumu, projeví se naplno jeho škodolibá povaha. Do nápoje přimíchá půl panáku soli a doplní to majonézou. Zahanbit se nenechá ani David Dvořák, ten do sklenice přidá sójovou omáčku.

„To smrdí jak grcky,“ okomentuje obsah sklenice Hanka a myslí tím samozřejmě na zvratky. A protože je influencerka soutěživá, nehodlá to jen tak vzdát. „Myslím si, že mě to nezabije,“ říká a obrací do sebe obsah sklenice. Nicméně prakticky ihned začíná zvracet a chvíli to vypadá, že se možná spletla. Hanka solidně zezelená a kýbl se stane jejím nejlepším přítelem. „Respekt k Hance. Já jsem si k tomu jen čichl a málem jsem taky zvracel,“ komentuje situaci Luktuma, jako kdyby právě on nebyl tím, kdo k nechutnosti drinku velkou měrou přispěl.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:20 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek