Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Dojemná zpověď v LIKE HOUSE 3! Drsná Simona promluvila o chaosu ve své hlavě

MilanR. Publikováno: 13.05.2022
Favoritka oblíbené reality show se při plnění týdenní challenge pořádně rozpovídala.
Simona Tvardek
Simona Tvardek
Simona Tvardek alias yngsimoni je mladou začínající influencerkou narozenou ve znamení Vodnáře... Přečíst celé

reklama

Tento týden měli účastníci reality show LIKE HOUSE 3 za úkol vymyslet byznys plán ke svému vlastnímu projektu, se kterým by chtěli prorazit na trhu. Poté ho musí před porotou řádně odprezentovat a přesvědčit odborníky, že se vyplatí do jejich produktu investovat. A právě dnes dojde na finální prezentace. Jenže zatímco většina soutěžících přistoupila k výzvě podle zadání, Simona svým postupem malinko překvapila. Potenciálním investorům totiž řekla, že by jí rozhodně neměli dávat svoje peníze. Místo toho přišla s dojemnou osobní zpovědí, která její fanoušky chytne za srdíčko.

„Nejsem žádný byznys člověk. Jsem umělec-neumělec, který žije velmi bohémsky. Hlavně mi nedávejte své peníze,“ začala Simona. Pak za sebou influencerka ukázala svoje obrázky a mnohé tím překvapila. Tahle holka opravdu umí malovat! Navíc přiznala, co ji k malování tolik motivuje.

„Baví mě malovat, protože mám neskutečný chaos v hlavě. Každou vteřinu života mám asi tak pět myšlenek najednou a je to vyčerpávající. U obrázků si oddychnu, vidím alespoň na chvilku jen rovné čáry a kontrast barev,“ svěřuje se Simona. Ta se netají tím, že trpí poruchou ADHD, kterou roky řeší s psychology. „Svoje penízky si nechte pro někoho, kdo byznysu rozumí víc než já. Já nejsem schopna vymyslet žádný byznys plán,“ dojala Simona svou upřímnosti jak porotu, tak i své spolubydlící z vily. „Nicméně, kdyby mi někdo koupil barvičky a plátna, byla bych ráda,“ dodala. Tak schválně jestli se po dnešním dílu někdo takový najde.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:20 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Jana Hrušková v LIKE HOUSE 2. 1

Kontroverzní Hrušková z Prostřeno! už dříve řádila v LIKE HOUSE. Podívejte se, jak se hádala s Tadeášem Kuběnkou

Vztah mezi Simonou a Sebastianem v LIKE HOUSE 3?

VIDEO: Nový vztah v LIKE HOUSE 3? Simona přiznala, co má ve skutečnosti se Sebastianem

reklama