Youtubeři

13. května 2022 15:24

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dojemná zpověď v LIKE HOUSE 3! Drsná Simona promluvila o chaosu ve své hlavě

LIKE HOUSE 3 (50) - Prezentace Simony Tvardek

Favoritka oblíbené reality show se při plnění týdenní challenge pořádně rozpovídala.

Tento týden měli účastníci reality show LIKE HOUSE 3 za úkol vymyslet byznys plán ke svému vlastnímu projektu, se kterým by chtěli prorazit na trhu. Poté ho musí před porotou řádně odprezentovat a přesvědčit odborníky, že se vyplatí do jejich produktu investovat. A právě dnes dojde na finální prezentace. Jenže zatímco většina soutěžících přistoupila k výzvě podle zadání, Simona svým postupem malinko překvapila. Potenciálním investorům totiž řekla, že by jí rozhodně neměli dávat svoje peníze. Místo toho přišla s dojemnou osobní zpovědí, která její fanoušky chytne za srdíčko.

„Nejsem žádný byznys člověk. Jsem umělec-neumělec, který žije velmi bohémsky. Hlavně mi nedávejte své peníze,“ začala Simona. Pak za sebou influencerka ukázala svoje obrázky a mnohé tím překvapila. Tahle holka opravdu umí malovat! Navíc přiznala, co ji k malování tolik motivuje.

„Baví mě malovat, protože mám neskutečný chaos v hlavě. Každou vteřinu života mám asi tak pět myšlenek najednou a je to vyčerpávající. U obrázků si oddychnu, vidím alespoň na chvilku jen rovné čáry a kontrast barev,“ svěřuje se Simona. Ta se netají tím, že trpí poruchou ADHD, kterou roky řeší s psychology. „Svoje penízky si nechte pro někoho, kdo byznysu rozumí víc než já. Já nejsem schopna vymyslet žádný byznys plán,“ dojala Simona svou upřímnosti jak porotu, tak i své spolubydlící z vily. „Nicméně, kdyby mi někdo koupil barvičky a plátna, byla bych ráda,“ dodala. Tak schválně jestli se po dnešním dílu někdo takový najde.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:20 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.