Youtubeři

31. října 2022 13:10

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šílený příjezd Jana Bendiga do LIKE HAF. Psům musel připravit červený koberec

LIKE HAF (1) - Příjezd Jana Bendiga do vily

Co šíleného se bude dít ve vile v pořadu LIKE HAF?

Už velmi brzy začnou čtyři zamilované páry a jejich mazlíčci soutěžit o titul nejlepší influencerské rodiny. Pár, který překoná všechny výzvy a získá největší podporu diváků, vyhraje půl milionu korun. Jedinečná reality show LIKE HAF startuje na Prima SHOW už DNES od 18:25.

Čtyři páry, jejich psí mazlíčci, dva měsíce a jedna vila, to je show LIKE HAF, která bude bavit diváky už od dnešního dne. LIKE HAF je volné pokračování oblíbené reality show LIKE HOUSE.

První den ve vile se pak ponese v duchu seznamování – jak pejsků, tak i jejich páníčků. Asi nejvřelejší přivítání proběhne mezi Laduškou a zpěvákem Honzou Bendigem, oba se totiž dlouho znají a jsou dobrými přáteli. Příjezd Jana Bendiga a jeho přítele Lukáše Rejmona se navíc nesl v obzvlášť velkém stylu. Jejich tři pejsci – Rambo, Koudy a Britney – jsou totiž zvyklí na svůj standard. Před auto se tak musel natáhnout červený koberec, až pak mohli zpěvákovi psi vstoupit do vily LIKE HAF.

Jedinečná reality show LIKE HAF startuje na Prima SHOW už 31. října od 18:25. A nezapomeňte sledovat také NIGHT SHOW od 22:05.