Youtubeři

24. října 2022 17:46

redakce Prima Lajk

GALERIE: Do LIKE HAF míří Datlova bývalka a populární zpěvák! Koho v reality show ještě uvidíme?

Čtyři zamilované páry a jejich mazlíčci budou soutěžit o titul nejlepší influencerské rodiny. A bude mezi nimi i známá pěvecká hvězda.

Už příští týden začíná na obrazovkách stanice Prima SHOW jedinečná reality show LIKE HAF, která bude navazovat na oblíbený LIKE HOUSE, jen se zde přece jen dočkáme větších rozdílů. Tentokrát se totiž dočkáme influencerských párů a k tomu i jejich domácích mazlíčků. Čtyři páry pak budou soutěžit o titul nejlepší influencerské rodinky a o jejich vítězství rozhodnou šílené výzvy ve vile a samozřejmě i tradiční hlasování. Vítězové si pak odnesou výhru v hodnotě půl milionu korun.

Před pár dny jsme vám představili první dva páry – tiktokerku Ladušku a bizarní slovenské duo Alexandru Wortex s přítelem Michalem. A dneska přidáváme zbývající dvě dvojice, z nichž jedna je opravdu hvězdná. Do vily totiž míří populární zpěvák Jan Bendig s přítelem Lukášem a jejich tři pejsky – Koudym, Britney a Rambem. A jaký bude jejich úkol ve vile? „My tam budeme své pejsky opatrovat a hlídat, aby nedělali ostudu,“ říká Honza. A Lukáš dodává: „Oni tam samozřejmě ostudu dělat budou. Známe svoje psy. LIKE HAF je pro nás takovej experiment, jestli se snesou s jinými. Doufám, že tam Koudy třeba neudělá někomu štěňátko.“

Sestavu pak doplní influencerský pár Aneta a Jaroslav. Aneta Kurková, která v minulosti chodila s kontroverzním youtuberem Datlem, jsou s Jardou Rohlem milý, obyčejný pár. On chtěl být fotbalovou hvězdou, ale zranění mu překazilo plány. „My jsme opravdu hodně klidní, jsme spolu rok a něco a za tu dobu jsme se ani jednou nepohádali,“ říká Aneta. A čím je jejich pejsek jedinečný? „Myslím, že tím, jak je klidný a hodný, opravdu s každým se sžije a nemá problém s kýmkoli vyjít,“ říká Jarda. Jak bude probíhat seznámení jednotlivých párů? Budou mezi nimi probíhat konflikty?

LIKE HAF startuje na Prima SHOW už 31. října od 18:25.


Přečtěte si také