Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HAF!? Kvůli čemu řvala Natálie Grossová na Adama Kajumiho?

MilanR. Publikováno: 19.12.2022
Zažije čerstvý pár v reality show první vyhrocený konflikt?
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Dnes přivítají soutěžící reality show LIKE HAF ve vile nečekané hosty. Poslední týden jim totiž zpříjemní známý pár Adam Kajumi a Natálie Grossová, kteří sice o svém vztahu rádi trochu mlží, jejich fanoušci mají ale jejich lásku za hotovou věc. Pro soutěžící, mezi nimiž převládá kvůli uplynulým událostem velké napětí, pak bude jejich účast určitě hezkým zpestřením. Adam s Natálií se pak hezky odvážou i během NIGHT SHOW.

Zde mají účastníci za úkol vyřvat se ze svých emocí a dostat ze sebe veškeré napětí. Mají tedy zinscenovat známou scénu z první řady LIKE HOUSE, kdy naštvaná Laduška vyházela Adamovi z okna všechno oblečení. A Natálie se své hádky s Adamem ujme opravdu se ctí a naplno ukáže svůj herecký talent. Svým hysterickým řevem a naštvaností pak překvapila všechny v místnosti, včetně samotného Adama, který přiznal, že je teď hodně rád, že se s muzikálovou zpěvačkou ve skutečnosti ještě nepohádal. A my se vůbec nedivíme. Grossová si naopak celou scénku užívala.

Sledujte LIKE HAF NIGHT SHOW dnes ve 22:15 na Prima SHOW. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.

Adam Kajumi a Natálie Grossová v LIKE HAF.

VIDEO: Adam Kajumi a Natálie Grossová míří do LIKE HAF! Co prozradili o svém tajemném vztahu?

Návrat Ladušky do LIKE HAF.

VIDEO: Laduška se po kolapsu vrací do LIKE HAF a zesměšňuje Anetu. Co drsného jí na to řekne Tadeáš?

reklama