VIDEO: Vítězi LIKE HAF se stávají Aneta s Jardou! Co vzkázali fanouškům?

LIKE HAF (40) - Aneta a Jarda vítězí v LIKE HAF

Reality show s psími mazlíčky zná své vítěze.

Dva měsíce reality show LIKE HAF, v níž známé páry a jejich pejsci bojovali o titul nejlepší influencerské rodinky a výhru půl milionu korun, jsou u konce. A vila už zná nové vítěze. Nejvíce bodů získali v součtu influencerka Aneta Kurková a její přítel Jaroslav Rohla! Radostnou zprávu společně s cedulí symbolizující velkou výhru jim pak do vily přišli předat vítězové předchozích řad LIKE HOUSE, Tadeáš Kuběnka a Simona Tvardek.

Souboj o vítězství byl do poslední chvíle vyrovnaný. Velkou šanci měla totiž také slovenská influencerka Alex Wortex s partnerem Michalem, kteří dominovali v bodování z dění ve vile. Aneta s Jardou si ovšem získali srdce diváků a to byl ve výsledku onen rozhodující faktor. A toho si je vědoma samozřejmě i Aneta, která ihned všem svým fanouškům poděkovala.

Diváci opravdu zabojovali a zahlasovali, děkujeme opravdu každému z nich. Chtěla bych moc poděkovat i všem, kteří tady s námi ve vile byli, jste super,“ řekla Aneta.Ve zpovědnici pak vzkázala, že je ráda, že věci jako bodyshaming, tedy dělání si legrace z něčí váhy, nejsou u lidí akceptovány a diváci se k této situaci i celkovému dění ve vile jasně vyjádřili. A za to vítězný pár všem ze srdce děkuje. I my jim pak samozřejmě gratuleme!

Všechny díly reality show LIKE HAF najdete v našem ARCHIVU.

Podívejte se na rozhovor s Anet a Jardou ihned po vyhlášení: