Youtubeři

5. prosince 2022 14:57

redakce Prima Lajk

VIDEO: Adam Kajumi nazpíval se svou holkou romantický song. Bude z toho vánoční hit?

Oblíbený tiktoker už se svými city k mladé zpěvačce Natálii Grossové netají. Tentokrát s ní dokonce nahrál dojemný duet!

Všichni fanoušci sociálních sítí už vědí, že oblíbený tiktoker Adam Kajumi má poslední měsíce vedle sebe novou přítelkyni – populární mladou zpěvačku a muzikálovou hvězdu Natálii Grossovou. Mladý pár se sice svůj románek před médii snažil tajit, i přesto šel influencer před pár měsíci s pravdou ven a přiznal, že už na svém vztahu pečlivě pracují. A jak se zdá, tak jiskra mezi nimi stále nevyhasla a influencerská dvojice září štěstím. A jsou šťastní tak moc, že se rozhodli nazpívat společnou zamilovanou písničku.

Song Sněhové vločky je pak klasicky přeslazeným vánočním songem s chytlavou melodií a nekonfliktním textem, na který posluchači rádi slyší. Píseň má tedy solidní šanci na úspěch a zařadit se mezi ty snesitelnější písně youtuberů/tiktokerů. Adam Kajumi se za své hudební pokusy v minulosti vždy stával terčem posměchu, v souhře s jeho talentovanější drahou polovičkou se mu však pěvecké nedostatky daří celkem úspěšně zakrýt. Tentokrát by tedy hejtři mohli zůstat v klidu a Adamovy náctileté fanynky dostanou asi přesně to, co čekají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také