VIDEO: Adam Kajumi nazpíval se svou holkou romantický song. Bude z toho vánoční hit?

MilanR. Publikováno: 05.12.2022
Oblíbený tiktoker už se svými city k mladé zpěvačce Natálii Grossové netají. Tentokrát s ní dokonce nahrál dojemný duet!
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Všichni fanoušci sociálních sítí už vědí, že oblíbený tiktoker Adam Kajumi má poslední měsíce vedle sebe novou přítelkyni – populární mladou zpěvačku a muzikálovou hvězdu Natálii Grossovou. Mladý pár se sice svůj románek před médii snažil tajit, i přesto šel influencer před pár měsíci s pravdou ven a přiznal, že už na svém vztahu pečlivě pracují. A jak se zdá, tak jiskra mezi nimi stále nevyhasla a influencerská dvojice září štěstím. A jsou šťastní tak moc, že se rozhodli nazpívat společnou zamilovanou písničku.

Song Sněhové vločky je pak klasicky přeslazeným vánočním songem s chytlavou melodií a nekonfliktním textem, na který posluchači rádi slyší. Píseň má tedy solidní šanci na úspěch a zařadit se mezi ty snesitelnější písně youtuberů/tiktokerů. Adam Kajumi se za své hudební pokusy v minulosti vždy stával terčem posměchu, v souhře s jeho talentovanější drahou polovičkou se mu však pěvecké nedostatky daří celkem úspěšně zakrýt. Tentokrát by tedy hejtři mohli zůstat v klidu a Adamovy náctileté fanynky dostanou asi přesně to, co čekají.

 

 

Adam Kajumi s Natálií Grossovou.

GALERIE: Adam Kajumi konečně potvrdil vztah se známou zpěvačkou! Je to opravdu velká láska?

Nový song Adama Kajumiho.

VIDEO: Tiktoker Adam Kajumi chce zbořit internet novým songem! Budou se mu lidi zase smát?

reklama