GALERIE: Adam Kajumi konečně potvrdil vztah se známou zpěvačkou! Je to opravdu velká láska?

MilanR. Publikováno: 16.09.2022
Jeden z nejsledovanějších českých tiktokerů konečně potvrdil to, o čem si šušká už skoro každý.
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Tak už je konečně venku! Prakticky celé léto si fanynky populárního influencera Adama Kajumiho kladly jednu důležitou otázku. Opravdu tiktoker chodí se známou zpěvačkou a dcerou známého politika Natálií Grossovou? Dvojice spolu už pár měsíců sdílí společné fotografie a mnozí měli o jejich mladé lásce prakticky jasno. Kajumi i 19letá hvězda muzikálů však při otázkách o jejich možném vztahu mluvili spíše o přátelství a o tom, že se teprve poznávají. Jejich vzájemné doteky i intimní objetí na nejrůznějších akcích však dlouhodobě naznačovaly opak. Nyní šel však Kajumi konečně s pravdou ven.

Pro web Super.cz influencer potvrdil, že už je mezi nimi něco víc než kamarádství. Jejich vztah je ovšem stále v počátcích a zdá se, že jdou na to oba opatrně a pomalu. „Prožili jsme hezké léto, vztah je na začátku, zatím je to hezký. Nechceme to pokazit něčím, co by pak mělo devastační následky. Zatím je to hezký, plánujeme v zimě společnou dovolenou, ale další meta v dohledu zatím není,“ prozradil Kajumi.

 

 

Opatrnost je pak nejspíš opravdu na místě. Grossová má totiž za sebou nepěkný rozchod s operním pěvcem Danielem Matouškem, který ji měl opakovaně podvádět. Zpěvačka si tedy dává asi velký pozor na to, aby jí někdo opět nezlomil srdce. A zdá se, že Kajumi prozatím v této zkoušce prochází na výbornou.

Nový song Adama Kajumiho.

VIDEO: Tiktoker Adam Kajumi chce zbořit internet novým songem! Budou se mu lidi zase smát?

Adam Kajumi o MMA zápase.

VIDEO: Adam Kajumi se vyjádřil ke svému MMA zápasu. Opravdu přijme bizarní výzvu k bitce?

reklama