Youtubeři

16. září 2022 14:49

redakce Prima Lajk

GALERIE: Adam Kajumi konečně potvrdil vztah se známou zpěvačkou! Je to opravdu velká láska?

Jeden z nejsledovanějších českých tiktokerů konečně potvrdil to, o čem si šušká už skoro každý.

Tak už je konečně venku! Prakticky celé léto si fanynky populárního influencera Adama Kajumiho kladly jednu důležitou otázku. Opravdu tiktoker chodí se známou zpěvačkou a dcerou známého politika Natálií Grossovou? Dvojice spolu už pár měsíců sdílí společné fotografie a mnozí měli o jejich mladé lásce prakticky jasno. Kajumi i 19letá hvězda muzikálů však při otázkách o jejich možném vztahu mluvili spíše o přátelství a o tom, že se teprve poznávají. Jejich vzájemné doteky i intimní objetí na nejrůznějších akcích však dlouhodobě naznačovaly opak. Nyní šel však Kajumi konečně s pravdou ven.

Pro web Super.cz influencer potvrdil, že už je mezi nimi něco víc než kamarádství. Jejich vztah je ovšem stále v počátcích a zdá se, že jdou na to oba opatrně a pomalu. „Prožili jsme hezké léto, vztah je na začátku, zatím je to hezký. Nechceme to pokazit něčím, co by pak mělo devastační následky. Zatím je to hezký, plánujeme v zimě společnou dovolenou, ale další meta v dohledu zatím není,“ prozradil Kajumi.

Opatrnost je pak nejspíš opravdu na místě. Grossová má totiž za sebou nepěkný rozchod s operním pěvcem Danielem Matouškem, který ji měl opakovaně podvádět. Zpěvačka si tedy dává asi velký pozor na to, aby jí někdo opět nezlomil srdce. A zdá se, že Kajumi prozatím v této zkoušce prochází na výbornou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také