VIDEO: Adam Kajumi a Tomi vzpomínají na LIKE HOUSE! Šli by influenceři do reality show znovu?

Rozhovor s Adamem Kajumim a Tomim o prima+

Populární influenceři se rozpovídali o své účasti v oblíbené reality show i nové streamovací službě prima+.

Od 8. února si můžete předplatit novou streamovací službu prima+, na níž najdete řadu exkluzivních seriálů, ale také velkou nabídku českých i zahraničních filmů. A najdete zde také vaše oblíbené pořady či reality show, jakou je např. populární LIKE HOUSE. A hvězdy této reality show plné influencerů dorazily také na tiskovou konferenci týkající se startu a představení služby prima+. A nechyběly mezi nimi ani populární tváře první řady, tiktokeři Adam Kajumi a pohodář Tomi.

Oblíbené dvojky jsme se proto v rozhovoru zeptali nejen na jejich dojmy z nové služby, ale také na její vzpomínky na LIKE HOUSE. Oba vzpomínají na tuto zkušenost velmi pozitivně, Tomi se dokonce na LIKE HOUSE dívá znovu a s odstupem se směje tomu, jak se všichni za ty necelé dva roky změnili. Nejvíce si pak užíval momenty, které se děly za kamerou a do televize se nedostaly. Adam Kajumi si pak nejvíce vybavuje tzv. „hroty“, např. hádky mezi ním a Datlem, na něž diváci nejvíce vzpomínají. Právě z těchto situací má slavný tiktoker ty největší vzpomínky.

A šla by dvojice do podobné reality show znovu? Ani jeden z nich by neváhal, i když ne všechny druhy reality show by je lákaly. Do čeho by Kajumi nikdy nešel? Jak dlouho vybírají filmy na streamu? A co je z nabídky prima+ zaujalo nejvíc? To se dozvíte v našem rozhovoru.

Všechny série oblíbené reality show LIKE HOUSE najdete na prima+!

Sdílejte článek