Takhle můžete hlasovat o vítězi LIKE HOUSE 3! Jak podpoříte svého favorita?

Třetí řada oblíbené reality show je konečně tady a vy opět můžete ovlivnit výsledky svým hlasováním. Jak podpoříte svého oblíbeného influencera?

Třetí řada populární reality show LIKE HOUSE je konečně tady! I tentokrát se osm influencerů nastěhuje po dobu 3 měsíců do jedné vily, kde spolu budou muset vycházet, v řadě šílených výzev vylézt ze své komfortní zóny a prožívat spolu nejrůznější události. A v neposlední řadě se budou snažit vyhrát výhru v hodnotě půl milionu korun, kterou si může v závěru odnést pouze jeden z nich. Těšit se pak tentokrát můžete na kontroverzní influencerku a českou Barbie Dominiku Myslivcovou, kterou doplní další hvězdičky sociálních sítí – Hanka Gelnarová, Sebastian Lyang, Vojta Medlen, David Nguyen, Liubov Tupiková, Lukáš Tůma aka Luktuma a Simona Tvardek. Zkrátka jeden oblíbený influencer vedle druhého. A o vítězi můžete výrazným způsobem samozřejmě rozhodnout i vy!

Stejně jako v případě minulé řady, i tentokrát bude o vítězi rozhodovat i dění ve vile. Influenceři mohou získat body také splněním a výhrou jednotlivých výzev a výrazněji zamotá hlasování také bodování jednotlivých soutěžících. Ti dají stejně jako v minulé řadě na konci epizody lajk ten den nejlepšímu influencerovi, což mu v bodování jenom pomůže. A ten méně oblíbený od nich naopak dostane dislajk. A to bude pro něj naopak znamenat odečet jednoho bodu.

Vás ale nejvíce zajímá samozřejmě samotné hlasování, které probíhá na našich stránkách. Každý den můžete mezi partičku influencerů rozdat dva lajky a jeden dislajk. Výsledné bodování diváků se pak řeší poměrným rozdělením bodů ku získaným hlasům. Průběžné výsledky uvidíte v pondělních dílech pořadu LIKE HOUSE 3, v němž hlasování zhlédnou také soutěžící. Už víte, komu budete tentokrát přát výhru?

Nezapomeňte dát tedy hlas svému oblíbenci v našem HLASOVÁNÍ! LIKE HOUSE 3 můžete sledovat také v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také