GALERIE: Tohle je oficiální merch LIKE HOUSE 3! Kde můžete stylová trička a mikiny sehnat?

MilanR. Publikováno: 09.03.2022
Chcete nosit stejné oblečení jako Dominika Myslivcová a další účastníci oblíbené reality show? Teď máte možnost!
Dominika Myslivcová
Dominika Myslivcová
Známá a kontroverzní hvězda českých sociálních sítí Dominika Myslivcová se narodila 6. září... Přečíst celé

reklama

Na kanále Prima SHOW můžete sledovat už třetí řadu vaší oblíbené reality show LIKE HOUSE. Skupinka influencerů se tak opět nastěhovala do parádní vily, kde všichni vyjdou ze své komfortní zóny, budou plnit nejrůznější challenge a do toho budou samozřejmě bojovat o výhru půl milionu korun. A o vítězi můžete rozhodnout i vy pomocí diváckého hlasování. Mezi soutěžící pak tentokrát nechybí např. kontroverzní influencerka Dominika Myslivcová.

A příchod nové řady znamená samozřejmě i příchod merche v podobě triček a mikin. Pánské i dámské mikiny a trička, různých barev a střihů. Fanoušci si mohou pořídit dámská i pánská trika v bílé, šedé či černé barvě za 390 Kč. K dostání jsou také dámské či unisex mikiny v šedé a černé barvě za 790 Kč. Nejvýraznějším prvkem oblečení je opět neonově růžový nebo neonově modrý svítící nápis LIKE HOUSE, který je uprostřed triček i mikin. Pokud jste tedy fanoušky LIKE HOUSE, neváhejte a objednejte si svůj vytoužený kousek zde na e-shopu.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Přiznání Dominiky Myslivcové.

VIDEO: Drsné přiznání Dominiky Myslivcové v LIKE HOUSE 3! Kolik stálo její nejdražší oblečení?

Účastníci LIKE HOUSE 3!

LIKE HOUSE 3 podle horoskopu! Kteří influenceři se pohádají a kdo spolu skončí v posteli?

reklama