VIDEO: Drsné přiznání Dominiky Myslivcové v LIKE HOUSE 3! Kolik stálo její nejdražší oblečení?

LIKE HOUSE 3 (3) - Přiznání Dominiky Myslivcové

Dominika Myslivcová v LIKE HOUSE 3 potvrdí, že se za život v luxusu opravdu nebojí pořádně utrácet. Kolik zaplatila za svůj nejdražší módní kousek?

Reality show LIKE HOUSE 3 je v plném proudu a jako vždy, i tentokrát v ní kromě hrotů a výzev dojde i na nečekaná přiznání. A dneska s jedním velkým přijde kontroverzní influencerka Dominika Myslivcová. Ta je známá tím, že se na sociálních sítích ráda chlubí svým luxusním životem a spousta hejtrů jí víceméně závidí a dávají jí její styl života sežrat.

I proto nechtěla Dominika Myslivcová na ožehavou otázku při dnešní hře odpovídat. Musela totiž přiznat, kolik nejvíc utratila za jeden kus oblečení. „Představovala jsem si, jak se někteří lidé budou u obrazovek tvářit a kroutit hlavou,“ bála se Dominika reakce diváků. Nakonec influencerka kápla božskou. „Naposledy jsem si koupila Dior bundu za 120 tisíc. Jsem hrozný shopaholic. Myslím si, že když na to mám, tak proč bych si to nemohla koupit. Vydělávám, kolik vydělávám a ráda si dělám radost,“ přiznala modelka, která se ve vile dočkala šokujících pohledů.

Přede všemi slíbila, že začne šetřit. „Říkám si už několik let, že budu šetřit a vždycky mě to chytne asi tak na týden a potom jdu po Pařížské ulici, kouká to na mě z výlohy a já nevím, co mám dělat. Ale teď už budu šetřit. Opravdu. Slibuju,“ dodala influencerka.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima oblečení přiznání LIKE HOUSE 3 Dominika Myslivcová nejdražší kus