Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Drsné přiznání Dominiky Myslivcové v LIKE HOUSE 3! Kolik stálo její nejdražší oblečení?

MilanR. Publikováno: 09.03.2022
Dominika Myslivcová v LIKE HOUSE 3 potvrdí, že se za život v luxusu opravdu nebojí pořádně utrácet. Kolik zaplatila za svůj nejdražší módní kousek?
Dominika Myslivcová
Dominika Myslivcová
Známá a kontroverzní hvězda českých sociálních sítí Dominika Myslivcová se narodila 6. září... Přečíst celé

reklama

Reality show LIKE HOUSE 3 je v plném proudu a jako vždy, i tentokrát v ní kromě hrotů a výzev dojde i na nečekaná přiznání. A dneska s jedním velkým přijde kontroverzní influencerka Dominika Myslivcová. Ta je známá tím, že se na sociálních sítích ráda chlubí svým luxusním životem a spousta hejtrů jí víceméně závidí a dávají jí její styl života sežrat.

I proto nechtěla Dominika Myslivcová na ožehavou otázku při dnešní hře odpovídat. Musela totiž přiznat, kolik nejvíc utratila za jeden kus oblečení. „Představovala jsem si, jak se někteří lidé budou u obrazovek tvářit a kroutit hlavou,“ bála se Dominika reakce diváků. Nakonec influencerka kápla božskou. „Naposledy jsem si koupila Dior bundu za 120 tisíc. Jsem hrozný shopaholic. Myslím si, že když na to mám, tak proč bych si to nemohla koupit. Vydělávám, kolik vydělávám a ráda si dělám radost,“ přiznala modelka, která se ve vile dočkala šokujících pohledů.

Přede všemi slíbila, že začne šetřit. „Říkám si už několik let, že budu šetřit a vždycky mě to chytne asi tak na týden a potom jdu po Pařížské ulici, kouká to na mě z výlohy a já nevím, co mám dělat. Ale teď už budu šetřit. Opravdu. Slibuju,“ dodala influencerka.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Diktát v LIKE HOUSE 3.

VIDEO: Influenceři z LIKE HOUSE 3 psali diktát! Jak špatně dopadly internetové hvězdičky v pravopisu?

Hádka mezi Simonou a Vojtou v LIKE HOUSE 3.

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HOUSE 3! Simona nazvala tiktokera Vojtu idiotem a žebrákem. Čím ji naštval?

reklama