Youtubeři

14. března 2022 15:25

redakce Prima Lajk

VIDEO: Influencerka Hanka Gelnarová z LIKE HOUSE 3 soutěžila v Prostřeno! Jak se jí vedlo v kuchyni?

Prostřeno! XXI (102): Stres pracuje

Oblíbenou tiktokerku nyní můžete vidět v třetí řadě LIKE HOUSE. Už před dvěma lety však zkusila štěstí v jiném oblíbeném pořadu.

Reality show LIKE HOUSE 3 je v plném proudu a jednou z výrazných tváří této řady je jistě influencerka a tiktokerka Hanka Gelnarová, která si ve vile sedla zejména s Dominikou Myslivcovou a je vidět, že je holkou od rány, která se navíc nebojí žádné srandy. Nové fanoušky tedy tato influencerka, která se zároveň živí jako barmanka, získává ve velkém. A zdá se, že kromě sociálních sítí a barů má hodně ráda také televizní soutěže. Na obrazovkách televize Prima už jste ji totiž mohli vidět před necelými dvěma lety, kdy se zúčastnila populární kuchařské soutěže Prostřeno!

Tehdy 18letá Gelnarová z Ostravy chtěla v roce 2020 přesvědčit o svých kuchařských zkušenostech v domě svých rodičů. I přes obří snahy a pozitivní přístup jí však tehdy nevyšel večer úplně podle představ. Byla na ní znát nervozita a došlo i k několika zmatkům, kdy si např. zabouchla dveře a došlo také k přepálení jídla.

Stres byl pak znát i na výsledných jídlech. I přesto ale influencerka bojovala až do konce a i přes potíže vládla během večera příjemná atmosféra. Jako host na zábavu pak přišel její kolega barman. Kvůli zmatkům ovšem soutěžní týden v Prostřeno! nevyhrála a přišla si na 24 bodů. Celý díl s Hankou Gelnarovou si můžete připomenout v našem ARCHIVU.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40.