Jeden z nejpopulárnějších a nejsledovanějších českých let´s playerů, který uspěl také v zahraničí.
nejnovější video kanálu
Baxtrix

Štěpán Buchta alias Batrix je jedním z nejznámějších a nejsledovanějších českých youtuberů a let´s playerů, jemuž se navíc podařilo prorazit také v zahraničí. Narodil se 28. září 1995 a vyrůstal v Kanadě. Svůj slavný kanál si založil v roce 2014 a už od počátku se zde věnoval právě hraní her, čemuž se ostatně věnoval i na profesionální úrovni. V roce 2013 a 2014 vyhrál české mistrovství ve hře League of Legends. Do roku 2015 byl členem týmu eSuba.

Díky svému vystupování se brzy zařadil mezi nejsledovanější a nejodebíranější české youtubery, jehož sláva rychle stoupala. V roce 2016 se proto rozhodl založit také svůj zahraniční kanál, na který nahrává svá videa ze hraní oblíbených her v angličtině. A také zde slaví velký úspěch a dokázal se mezi velkou konkurencí prosadit. Na podzim roku 2020 má na svém zahraničním účtu už téměř 900 tisíc odběratelů. 

Je velkým fanouškem aut, jeho blízkými kamarády jsou youtubeři Wedry či House, s nimiž jeden čas také bydlel. Na svůj český účet už ovšem během roku 2020 točí ke smutku fanoušků čím dál méně a točí zejména pro své zahraniční publikum. I přesto má na svém českém účtu téměř 860 tisíc odběratelů.

Rozbalit text Sbalit text

reklama