TopStar

31. března 2019 16:06

Ani rockoví bohové nejsou věční – The Rolling Stones odkládají turné

Zdravotní stav pětasedmdesátiletého frontmana The Rolling Stones, Micka Jaggera, už není tím, čím býval. Z prozatím nespecifikovaných důvodů není v Mickových silách táhnout Stouny na turné po Spojených státech a Kanadě.

List The Guardian uvedl, že fanoušci vlastnící již vstupenky na některý ze severoamerických koncertů v rámci No Filter Tour nemusí truchlit nebo lístky vracet. Jakmile se Mick dá dohromady, napraví vše, co zanedbal.

Mick se na svém twitterovém účtu omluvil fanouškům a přislíbil, že se bude snažit, jak jen bude moci, aby mohl zase na pódium. Příčiny svých zdravotních problémů také neuvedl.

Na druhou stranu je až podivuhodné, že se ve svém věku nejen Mick, ale i ostatní členové kapely těší poměrně slušnému zdraví a že jsou hlavně živí. Přeci jen je životní styl „sex, drugs and rock'n'roll“ devastující a to, co někteří Stouni předváděli v minulosti je více než obdivuhodné. Alkoholismus, závislost na drogách a bouřlivý denní i noční život se na člověku mohou podepsat – ne však na The Rolling Stones.

Sdílejte článek
Štítky turné Rock The Rolling Stones

Přečtěte si také