TopStar

2. března 2018 00:02

Kde je konec Agátiným přednostem? Hanychová nechala ve fitku sexy ňadra

Někdejší kontroverzní modelka Agáta Prachařová (32) se v poslední době dala do kupy a média už o ní dennodenně nepíší. Tmavovlasé krásce se loni v září narodila dcerka Mia a od té doby se dvojnásobná maminka snaží vypracovat svou postavu k dokonalosti. Tentokrát se Agáta pochlubila fotkou z fitka. A že je to pořádná dřina.

‚‚Hezky po ránu trochu cvičení. Kdo uvidí bicák, tak vyhrál,‘‘ napsala Agáta ke svému příspěvku na Instagramu vtipný popisek. A obdivné komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. ‚‚Takhle vypadá mamina dvou dětí? Smékám klobouk,‘‘ zněl jeden z nich. Někteří fanoušci Prachařové se ale vzbouřili a začali si stěžovat, kam zmizela pověstná modelčina ňadra.

Do formy se kráska rozhodně dostala a to velmi záhy po porodu, motivací jí prý byl možný návrat na přehlídková mola. Ať je tomu jak chce, přísný jídelnníček a pravidelné návštěvy posilovny dělají své. Dekolt, nedekolt, Agáta je rozhodně spokojená.

S jejím současným životním partnerem je vše evidentně na pozitivní vlně, i když na sociálních sítích se Agáta s Jakubem Prachařem (34) příliš nechlubí. Spíše na jejích profilech převládají snímky právě z posiloven nebo fotografie dětí, které potvrzují, že Agáta je skutečně dobrá maminka! Na jedné z posledních fotografií, která na Instagramu známé české celebrity přibyla, je ručička maličké Mii, Agátiny babičky Olgy i samotné Agáty s prstenem. ‚‚3 ženy, jedna na prstýnek čeká, jedna ho má a ta třetí ho už důvod nosit nemá. Život,‘‘ napsala Prachařová k rodinnému příspěvku.


Přečtěte si také