TopStar

20. března 2018 14:00

Zima konečně přišla a David Beckham vyrazil s dětmi sáňkovat!

Sibiřské mrazy Velkou Británii stále neopouštějí. A zatímco její obyvatelé se schovávají u hořících krbů, David Beckham vyvedl své ratolesti zasáňkovat si. Victorii ale nechal doma, aby ještě odpočívala a zotavila se po čerstvém zlomení nohy.

Fanoušci moc dobře vědí, že David umí skvěle propojit svou hvězdnou kariéru i roli starostlivého tatínka. Není to tak dávno, co fotbalista připravil své milé překvapení k Mezinárodnímu dni žen, teprve před pár hodinami zveřejnil rozkošné snímky ze svých zimních radovánek s dětmi na Instagramu. Hvězdný sportovec nahrál svou šestiletou dcerku Harper a třináctiletého syna Cruze, jak se prohánějí po kopcích na sáňkách a bobech. Podle všeho přijela trojice na čtyřkolce a David dokonce Cruzovi dovolil, aby hoch na chvíli řídil.

Victoria Beckham má v současnosti na chvíli klid. Se svými fanoušky se před nedávnem podělila o informaci, že si zlomila nohu a je o berlích. Ty si vytvořila sama doma, však je úspěšnou návrhářkou a klasické francouzské berle tudíž nepřicházejí v potaz. David ji nechal doma v domnění, že bude odpočívat, ale ona se vydala do Keni v rámci dobročinné mise. Bývalá Spice Girl je známá svým entusiasmem pro věc a workoholismem, což po ní zdědil i Brooklyn. Před nedávnem chlapec vyhrál stipendium na newyorskou univerzitu a přestěhoval se z rodného hnízda.

Nejstarší potomek slavného páru Brooklyn se zimních radovánek také nezúčastnil, s velkou pravděpodobností byl se svou přítelkyní. Připomeňme si, že syn světového fotbalisty Brooklyn Beckham chodí se žádanou herečkou Chloë Moretz od 6. listopadu loňského roku. Pár se před nějakou dobou rozešel, ale nyní svítá na dobré časy a oba zamilovaní působí jako vrkající hrdličky. Předzvěst jejich návratu jeden k druhému byly společné fotky na Instagramu a vyvrcholilo to polibky na Insta stories. Je možné, že v Hollywoodu se objeví nový mladičký manželský pár?

Sdílejte článek

Přečtěte si také