TopStar

31. května 2018 21:18

Ilona Blašková

Zpěvák David Kraus promluvil o svatbě s tenistkou Barborou Strýcovou!

O víkendu začal v Paříži tenisový Grand Slam, kde má i ČR kvalitní zastoupení. A tak nemůže chybět ani Barbora Strýcová, která si zatím úspěšně šlape cestičku za svým snem. Jak to ale má s partnerem Davidem Krausem? Chystají svatbu? Tak už spolu nějaký pátek jsou. Léta na to mají. Tak co už?

Času není nikdy nazbyt, a to platí obzvlášť ve vrcholovém sportu. David Kraus si to sice uvědomuje, ale svou přítelkyni podporuje tak, že bychom mohli smeknout klobouk. Kvůli tomu totiž téměř obětuje i společné léto. „Bára v létě hodně hraje. Já jsem za ní jezdil na ty turnaje a tohle léto jsem si řekl, že to udělám jako trenér strategicky. Nepojedu tam a Bára bude hrát líp. Když tam jsem, tak ona má stres, aby mi ukázala jak je dobrá. A když tam nepojedu, tak třeba vyhraje Grand Slam. A to bych chtěl,“ prozradil David.

To by chtěli asi všichni tenisový fanoušci. Ale vzhledem k tomu, že tihle dva spolu už nějaký ten pátek chodí, není na čase vztah posunout zase o krok dál? „Já jsem jako dítě, chtěl mít děti v pětadvaceti. Bude mi čtyřicet. Takže mám velký skluz. Ale čekám, až Bára skončí. Ale zároveň je Bára pořád dobrá tenistka a přál bych jí, aby nakonec své kariéry tomu dala ťafku. Já chci, aby se Bára ráno probudila, neměla trénink a měli jsme svatbu. Bára je gladiátor nové doby. Já jí obdivuju, ale svatba přitom nejde,“ řekl Kraus.

Možná na ní přitom už ale netrpělivě čeká i Davidův tatínek Jan Kraus. „Báru miluje. Když si domů přinesete vrcholovou tenistku, tak nikdo doma nekňučí. Moje rodiče řekli: wau, to je teda holka. Ta je super,“ chlubil se. A rodiče mají vždycky pravdu. Samotnému Davidovi na názoru svého otce velmi záleží. „S tatínkem dělám pořad třináct let. Nestydím se za to, protože to považuju za jednu z nejlepších věcí tady, která se dělá. Lidé si myslí, že je to zábava. Ale můj tatínek je poměrně neuplatitelný člověk a také člověk, který říká, co si myslí,“ uzavřel zpěvák.

Sdílejte článek

Přečtěte si také