ODHALENO: 6 nenahraditelných potravin, které vám zaručí nesmrtelnost! Která z nich je pro vás nejlepší?

Některé potraviny jsou účinnější než plastické operace. Pojďme si je představit.

1. AVOKÁDO

Jaká jiná potravina by měla držet první příčku našeho žebříčku než avokádo? Je to rostoucí zlato, které nám pomáhá se zdravím. Obsahuje velké množství tuků potřebné pro naše tělo. Díky pravidelné konzumaci se nám sníží cholesterol.

2. MRKEV

Kdo ji nejí, jako by nebyl. Betakaroten je potřebná látka, která se stará o naši sítnici. Zabraňuje vrásčení kůže a chrání nás před sluníčkem.

3. CITRUSY

Obrovský zdroj vitaminu C, který je pro naše zdraví nezbytný. Pomáhají našemu srdci a oběhu krve. Díky citrusům si vyčistíte střeva a vyplavíte škodlivé látky z těla.

4. ČESNEK

Přírodní antibiotikum, jak se česneku přezdívá. Česnek vyléčí vše. Jediná jeho nevýhoda je vůně, která je opravdu silná. Ničí plísně a parazitní houby. Můžeme ho považovat za prevenci proti rakovině.

5. OLIVOVÝ OLEJ

Olivový olej se dá použít i jako kosmetický přípravek. Dokonale hydratuje pleť a zbavuje jí škodlivých látek. Zbaví vás i vrásek kolem očí. Samozřejmě je prospěšné ho konzumovat, nejlépe za studena. Je výborný v kombinaci s rajčaty.

6. RAJČATA

Obsahují vitaminy, které fungují také jako prevence proti rakovině slinivky. Chrání pokožku před UV zářením. Infekční choroby proti rajčatům nemají šanci.


Přečtěte si také