Virály

13. dubna 2018 11:46

redakce Prima Lajk

Tento přehlédnutý detail z Harryho Pottera šokuje fanoušky! Čeho si u Voldemorta předtím nikdo nevšiml?

Fanoušci objevili ve filmu nový skrytý detail.

Více než deset let od vydání poslední knihy a sedm let od premiéry závěrečného filmu fanoušci stále objevují nové detaily v populární sáze o mladém čaroději s jizvou na čele. Ano, Harry Potter se stal právem celosvětovým fenoménem, vyrostla s ním celá generace mladých dospělých a popularita této mimořádné série, zdá se, nijak neupadá. Dokazuje to i fakt, že jsou fanoušci stále schopní objevovat nové a nové detaily, které většině normálních lidí unikly.

V redditovém vláknu Movie Details Reddit se uživatel PumpActionBronson pochlubil scénou z Harryho Pottera a Prince dvojí krve, která teď šokuje fanoušky po celém internetu.

V této vzpomínkové scéně se mladý Brumbál vydává navštívit Tom Riddla (budoucí Voldemort) a když si záběr zastavíte a přiblížíte, je pod oknem vidět řada sedmi úhledně seřazených kamenů. Že by předzvěst Voldemortova plánu rozdělit svou duši na sedm viteálů? Fanoušci jsou o tom přesvědčeni a z přehlédnutého detailu teď doslova šílí. Jo, tohle filmové detaily občas dokážou.

A co vy, všimli jste si někdy této věci? Dejte vědět do komentářů, my si zatím jdeme plánovat nějaký ten filmový maraton.


Přečtěte si také