Virály

17. srpna 2020 13:37

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Chlápek skončil v nemocnici poté, co na něj spadla kočka! Jak hrozná utrpěl zranění?

Bizarnější nehodu si těžko představit. Na procházejícího pána se zřítila kočka.

Starší muž Gao Fenghua pocházející z Číny šel po ulici, když v tom na něj z velké výšky spadla kočka. Padající zvíře ho zasáhlo přímo do hlavy a muž se složil k zemi. Trvalo pak ještě řádku minut, než si ležícího muže někdo všiml a přivolal záchranáře. Na záběrech je vidět, že kočka, která na něj spadla, se okamžitě vzpamatovala a odcupitala rychle pryč. Trochu zvláštně pak působí pes, který k pánovi přiběhne, začne ho očuchávat, nepochopí, co se děje, a pak se vydá po stopách kočky.

Zvláštní je také to, že než někdo přivolá muži pomoc, projde kolem téměř bez povšimnutí několik lidí, kterými událost zřejmě otřásla, ale přesto vůbec nic neudělali. Nakonec kolem muže stálo několik lidí, kteří počkali na místě zřejmě až do příjezdu záchranky. Muže v nemocnici hospitalizovali a nakonec po zásahu do hlavy musel zůstat 23 dní, než se zotavil. Kvůli intenzitě nárazu navíc musí navštěvovat fyzioterapeuta.

Kočka prý patří sousedovi muže, na kterého spadla. Ten bude muset svému sousedovi finančně vykompenzovat, že na něj kočka spadla…

Sdílejte článek

Přečtěte si také