Youtubeři

A Cup of Style

Populární youtuberská dvojice a zároveň sestry Lucie a Nicole, která natáčí videa o módě, životním stylu či vlogy ze svého života.

Známá youtuberská dvojice A Cup of Style se skládá ze dvou sester a zároveň nejlepších kamarádek, starší Lucie a o dva a půl rok mladší Nicole. Na svém youtuberském kanálu, který cílí samozřejmě na ženy a dívky, nejvíce točí videa o módě, jídle, svém soukromém životě či milovaném cestování. S blogováním sestry začaly v roce 2009, Lucka psala na blog A Cup of Style a Nicole na Let it inspire you. Po chvíli se ovšem rozhodly spojit své síly a začaly blogovat společně. Jejich texty slavily úspěch, a tak se v roce 2014 rozhodly dívky rozjet youtuberskou dráhu.

Jejich výše zmiňovaný kanál slavil veliký úspěch, ihned si našel svou jasnou fanouškovskou základnu a dnes už Lucie s Nicole patří mezi tuzemské "youtuberské veteránky". Kromě videí o módě či cestování se pak snaží své divačky motivovat a předat na ně pozitivní energii. A to se jim evidentně velice daří.

V letech 2013, 2014, 2015, 2016 i 2017 dvojice zvítězila v anketě Czech Blog Awards v kategorii Fashion blog roku. V roce 2015 vydaly sestry první knížku a již každoročně jim vychází úspěšné diáře. V roce 2017 účinkovaly v dokumentu o youtuberech s názvem Nejsledovanější. Na podzim roku 2019 se starší Lucie zasnoubila se svým dlouhodobým přítelem Jakubem Gránem. Na jaře 2020 oznámila své první těhotenství. Dcera Ema se jí a v té době už manželovi Jakubovi narodila v listopadu téhož roku.

Jen o půl roku později, v dubnu 2021, porodila svého prvního potomka, syna Vincenta, i mladší sestra Nicole. Svého dlouholetého přítele Piera Šestáka si vzala v květnu roku 2022. A aby těch radostných zpráv v sesterské dvojici nebylo málo, Lucie Gránová oznámila v listopadu téhož roku své druhé těhotenství. Kanál A Cup of Style má v současnosti přes 220 tisíc odběratelů.