GALERIE: Známá youtuberka je těhotná! Prozradila česká kráska pohlaví miminka?

MilanR. Publikováno: 18.11.2020
Český youtuberský rybníček bude bohatší o další maminku. Kdy se známá youtuberka dočká prvního potomka?
A Cup of Style - profil
A Cup of Style
Známá youtuberská dvojice A Cup of Style se skládá ze dvou sester a zároveň nejlepších kamarádek,... Přečíst celé

reklama

Sestry Lucie a Nicole z kanálu A Cup of Style jsou jednou z nejznámějších youtuberských dvojic u nás. Brzy už ovšem nebudou jen šťastnými ségrami, ale obě také pyšnými maminkami! Mladší ze sester, 25letá Nicole Ehrenbergerová, totiž se svým partnerem Pierem Šestákem oznámila, že očekávají příchod svého prvního potomka. Lucie Gránová je přitom také těhotná a narození svého prvního potomka očekává už každým dnem! V jejich rodině tak nyní vládne hned dvojnásobná radost!

Nicole pak samozřejmě zažívá nejšťastnější období svého života. Youtuberka se nachází už v pátém měsíci těhotenství a na Instagramu se jí dařilo radostnou novinu tajit opravdu dlouho. Se svým partnerem Pierem, s nímž je ve vztahu přes tři roky, pak minulý měsíc oznámili zásnuby, do samotné svatby se ovšem kvůli požehnanému stavu samozřejmě jen tak nehrnou a nijak na ni netlačí.

Fanynky už se samozřejmě ptaly také na pohlaví dítěte. To prý šťastný pár už tak nějak tuší, zatím to ale svým příznivcům povědět nechtěji. Nicole pak ve svých InstaStories řekla, že rozhodně nehodlá kolem svého těhotenství a dítěte sdílet vše, jisté věci si chce nechat pro sebe a doufá, že to budou všichni respektovat. My jí pak stejně jako statisíce fanoušků na sociálních sítích samozřejmě gratulujeme!

Známá česká youtuberka čeká miminko?

Radostná zpráva! Známá česká youtuberka je těhotná! Čeká kluka, nebo holčičku?

Lucie z A Cup of Style se vdala!

GALERIE: Známá česká youtuberka se vdala! Komu řekla své ano?

reklama