Youtubeři

18. listopadu 2020 12:35

redakce Prima Lajk

GALERIE: Známá youtuberka je těhotná! Prozradila česká kráska pohlaví miminka?

Český youtuberský rybníček bude bohatší o další maminku. Kdy se známá youtuberka dočká prvního potomka?

Sestry Lucie a Nicole z kanálu A Cup of Style jsou jednou z nejznámějších youtuberských dvojic u nás. Brzy už ovšem nebudou jen šťastnými ségrami, ale obě také pyšnými maminkami! Mladší ze sester, 25letá Nicole Ehrenbergerová, totiž se svým partnerem Pierem Šestákem oznámila, že očekávají příchod svého prvního potomka. Lucie Gránová je přitom také těhotná a narození svého prvního potomka očekává už každým dnem! V jejich rodině tak nyní vládne hned dvojnásobná radost!

Nicole pak samozřejmě zažívá nejšťastnější období svého života. Youtuberka se nachází už v pátém měsíci těhotenství a na Instagramu se jí dařilo radostnou novinu tajit opravdu dlouho. Se svým partnerem Pierem, s nímž je ve vztahu přes tři roky, pak minulý měsíc oznámili zásnuby, do samotné svatby se ovšem kvůli požehnanému stavu samozřejmě jen tak nehrnou a nijak na ni netlačí.

Fanynky už se samozřejmě ptaly také na pohlaví dítěte. To prý šťastný pár už tak nějak tuší, zatím to ale svým příznivcům povědět nechtěji. Nicole pak ve svých InstaStories řekla, že rozhodně nehodlá kolem svého těhotenství a dítěte sdílet vše, jisté věci si chce nechat pro sebe a doufá, že to budou všichni respektovat. My jí pak stejně jako statisíce fanoušků na sociálních sítích samozřejmě gratulujeme!


Přečtěte si také