A Cup of Style

15. listopadu 2022 17:31

redakce Prima Lajk

VIDEO: Známá youtuberka je těhotná! Kdy se dočká svého druhého dítěte?

Oblíbená youtuberka oznámila radostnou rodinnou událost a přiznala, že počátky těhotenství se neobešly bez komplikací.

V oblíbeném sesterském duu A Cup of Style mají zase důvod slavit! Starší ze sester, 30letá Lucie Gránová, totiž sdělila světu radostnou novinu. Se svým manželem Jakubem totiž čekají své druhé dítě. Jsou to přitom takřka symbolicky téměř dva roky, co manželé přivítali na svět svého prvního potomka, dceru Emičku.

Lucka pak celou událost neoznámila pouze na Instagramu, ale už od počátku těhotenství natáčela fanouškům video o svém prvním trimestru, které nyní zveřejnila. A ukazuje v něm, že i přes ohromnou radost nebylo vždy vše růžové a v jednu chvíli ji trápilo riziko potratu. Nejčernější scénáře se ale naštěstí nepotvrdily a nyní už jde těhotenství podle plánu.

Youtuberka už pak řekla radostnou zprávu celé rodině včetně sestry Nicole, která pro změnu vychovává syna Vincenta. Lucie se tak v květnu, na kdy je předpokládán termín porodu, zařadí mezi dvojnásobné youtuberské maminky vedle sestry Jirky Krále, Katky Kvapilíkové či Markéty Frank, která je v současnosti také podruhé těhotná. A stejně jako fanoušci i my Lucii Gránové k radostné události samozřejmě gratulujeme!


Přečtěte si také