Youtubeři

Bára Votíková

Barbora Votíková se narodila 13. září 1996 a je nejen populární youtuberkou, ale zejména úspěšná fotbalovou brankářkou, jež působí i v české reprezantaci! S milovaný fotbalem začínala zhruba ve svých 8 letech, kdy ji k lásce k míči přivedl její děda. Nejdříve hrála v chlapeckém týmu TJ Sokol Plasy, po nějaké době už ovšem samozřejmě přestoupila do dívčího fotbalu a to do mládežnického týmu FC Viktoria Plzeň. Zde zpočátku hrála prakticky na všech pozicích. Postupem času ovšem přišla na to, že v bráně jí to sedí nejvíc.

A v brance se jí začalo velmi dařit. V roce 2013, v jejích 17 let, přestoupila Bára do v Plzni do týmu A. O rok později přišlo doposud nejdůležitější rozhodnutí jejího života, podepsání smlouvy s pražskou Slavií a stěhování do Prahy. V témže roce se pak dočkala prvních obrovských úspěchů. Za Slavii si poprvé zachytala v prestižní Lize mistrů a obsadila druhé místo v anketě Talent roku v oblasti ženského fotbalu. A úspěchy tím rozhodně nekončily, Do Ligy mistrů se podívala i v následujících letech a do roku 2018 už se Slavií slavila získání tří ligových titulů. A dostala se také do již zmíněné fotbalové reprezentace, kde se poprvé objevila v týmu žen do 15 let a v roce 2018 už je hlavní brankářkou v A-týmu žen.

Bára je ovšem samozřejmě i velmi známou youtuberkou. Svůj YouTube kanál založila v dubnu roce 2015 a od té doby její popularita stále stoupá. Proslavilo jí zejména účinkování v zábavném pořadu Aliho Parťáci. Natáčí osobitá zábavná videa, parodie a skeče. Její neslavnější video Co jsem nesnášela jako malá má už přes dva a půl milionu zhlédnutí. V březnu 2018 má na svém kanále už téměř 300 tisíc odběratelů.