VIDEO: Youtuberka Bára Votíková potvrdila rozchod se svou holkou! Proč jejich velká láska skončila?

MilanR. Publikováno: 13.01.2022
Vztah populární youtuberky a Barbory Mlejnkové je u konce. Může za jejich rozchod Bářina fotbalová kariéra v zahraničí?
Bára Votíková
Bára Votíková
Barbora Votíková se narodila 13. září 1996 a je nejen populární youtuberkou, ale zejména úspěšná... Přečíst celé

reklama

Oblíbená youtuberka Bára Votíková má za sebou velmi důležitý rok. Úspěšná fotbalistka a brankářka české fotbalové reprezentace totiž loni přestoupila z pražské Slavie do francouzského PSG, kde se jí prozatím hodně daří. Jenže i přes obří úspěchy a život v zahraničí zažila loni i několik neveselých chvil. V novém videu, v němž Bára shrnula své největší události roku 2021, totiž fanouškům přiznala to, o čem už se dlouho spekulovalo – že je její vztah s pokerovou hráčkou Barborou Mlejnkovou je definitivně u konce.

Dvojice se dala dohromady před více než dvěma lety a na Instagramu holky nešetřily jen šťastnými fotkami, ale také svým typickým trhlým humorem. Jenže podobné příspěvky v poslední době z jejich sociálních sítí zmizely a jejich fandové samozřejmě začali leccos tušit. A bohužel měli pravdu. Zda za jejich rozchodem stojí Bářino přestěhování do zahraničí nebo se jednalo o zcela jiné důvody, youtuberka neprozradila.

Vztah ale skončil už před několika měsíci a dvojice má mezi sebou stále velmi silné přátelské pouto. To následně potvrdil jejich společný vysmátý telefonát. Ostatně, dvojice spolu loni odstartovala i společnou značku oblečení, takže v kontaktu budou jistě i nadále. Co dalšího se v životě Báry Votíkové loni událo? A jaké jsou její plány pro tento rok? To vše prozradila ve velmi osobním videu.

 

 

Bára Votíková přestupuje do PSG!

Splněný sen Báry Votíkové! Youtuberka bude hrát za tento slavný fotbalový klub!

Bára Votíková o sexu.

VIDEO: Youtuberka Bára Votíková otevřeně o lesbickém sexu. V čem je lepší než s klukem?

reklama