VIDEO: Youtuberka Bára Votíková potvrdila rozchod se svou holkou! Proč jejich velká láska skončila?

Vztah populární youtuberky a Barbory Mlejnkové je u konce. Může za jejich rozchod Bářina fotbalová kariéra v zahraničí?

Oblíbená youtuberka Bára Votíková má za sebou velmi důležitý rok. Úspěšná fotbalistka a brankářka české fotbalové reprezentace totiž loni přestoupila z pražské Slavie do francouzského PSG, kde se jí prozatím hodně daří. Jenže i přes obří úspěchy a život v zahraničí zažila loni i několik neveselých chvil. V novém videu, v němž Bára shrnula své největší události roku 2021, totiž fanouškům přiznala to, o čem už se dlouho spekulovalo – že je její vztah s pokerovou hráčkou Barborou Mlejnkovou je definitivně u konce.

Dvojice se dala dohromady před více než dvěma lety a na Instagramu holky nešetřily jen šťastnými fotkami, ale také svým typickým trhlým humorem. Jenže podobné příspěvky v poslední době z jejich sociálních sítí zmizely a jejich fandové samozřejmě začali leccos tušit. A bohužel měli pravdu. Zda za jejich rozchodem stojí Bářino přestěhování do zahraničí nebo se jednalo o zcela jiné důvody, youtuberka neprozradila.

Vztah ale skončil už před několika měsíci a dvojice má mezi sebou stále velmi silné přátelské pouto. To následně potvrdil jejich společný vysmátý telefonát. Ostatně, dvojice spolu loni odstartovala i společnou značku oblečení, takže v kontaktu budou jistě i nadále. Co dalšího se v životě Báry Votíkové loni událo? A jaké jsou její plány pro tento rok? To vše prozradila ve velmi osobním videu.


Přečtěte si také