Splněný sen Báry Votíkové! Youtuberka bude hrát za tento slavný fotbalový klub!

Jedna z nejoblíbenějších českých youtuberek a gólmanka české fotbalové reprezentace končí svou etapu ve fotbalové Slavii. Kam míří?

Populární youtuberka Bára Votíková není známá pouze svými vtipnými videi a zábavnými scénkami, velké úspěchy už léta sbírá také na fotbalovém trávníku. Jak všichni její fandové vědí, je momentálně nejúspěšnější českou fotbalovou brankářkou, která má za sebou řadu úspěchů a je hlavní gólmankou naší ženské fotbalové reprezentace. Posledních šest sezon pak byla její kariéra spjata s pražskou Slavií, s níž vyhrála tři mistrovské tituly a v prestižní Lize mistryň si pak zahrála čtvrtfinále. Právě v pražském klubu se Bára Votíková stala onou fotbalovou hvězdou, jakou je nyní. Jenže tato životní kariéra se nyní uzavírá, oblíbená youtuberka totiž poprvé přestupuje do zahraničního klubu. A ne ledajakého!

Bára se totiž stává novou posilou slavného francouzského velkoklubu Paris Saint-Germain, jenž stejně jako v mužském celku i v tom ženském patří k fotbalové špičce! Bára Votíková si tak splnila sen svého vytouženého zahraničního angažmá tím nejlepším způsobem. I když nabídky z ciziny měla už dříve, teprve u této samozřejmě ani vteřinu neváhala. „Mým cílem je se samozřejmě porvat o místo jedničky, i když to bude vzhledem ke konkurenci velmi těžké. Chtěla bych odehrát co nejvíce zápasů bude možno, obhájit titul francouzského mistra a dostat se co nejdále v Lize mistryň nejlépe do finále,“ řekla v rozhovoru pro pražskou Slavii úspěšná fotbalistka, která se chce samozřejmě i naučit francouzsky.

Bára Votíková si tak připisuje obrovský úspěch, díky němuž může na hřišti potkávat i jedny z největších fotbalových hvězd současnosti – Kyliana Mbappého, Neymara a samozřejmě i čerstvého hráče PSG Lionela Messiho. S ním bude mít Bára dokonce stejné číslo dresu! „Budeme spolu sdílet pařížskou třicítku,“ práskla Bára Votíková v rozhovoru. Stává se navíc první Češkou v historii, jež si zahraje francouzskou fotbalovou ligu. Tak snad zde bude slavit podobné úspěchy jako v pražské Slavii.


Přečtěte si také