YouTube Talks - Bára Votíková
Autor: archiv FTV Prima YouTube Talks - Bára Votíková

YouTube Talks: Youtuberka Bára Votíková řekla pravdu o své sexuální orientaci! Jak těžké bylo přiznat, že není na kluky?

Publikováno: 09.07.2019
Jedna z nejpopulárnějších youtuberek současnosti ve své nové knize přiznala, že je lesbička. A nám na toto téma dala exkluzivní rozhovor v pořadu YouTube Talks!
Bára Votíková
Bára Votíková
Barbora Votíková se narodila 13. září 1996 a je nejen populární youtuberkou, ale zejména úspěšná... Přečíst celé

reklama

Máme zde druhý díl pořadu YouTube Talks, do něhož si zveme zajímavé osobnosti z youtuberského světa a vyzpovídáme je na řadu osobních témat. Tentokrát přijala naše pozvání jedna z nejúspěšnějších českých youtuberek a zároveň fotbalistek, Bára Votíková. S tou jsme se sešli ku příležitosti nedávného vydání její první knížky s názvem Bára Votíková: Trochu jinak. V ní Bára píše o své fotbalové i youtuberské kariéře, školních letech, svých názorech a dostalo se v ní také na několik osobních témat.

Tím nejosobnějším je pak Bářino knižní přiznání ohledně sexuální orientace. V knize totiž poprvé přiznává, že je lesbička. I když zároveň dodává, že podobné škatulkování nemá vlastně příliš v lásce. A právě na toto téma se v našem pořadu YouTube Talks v rozhovoru úplně poprvé rozpovídala. Bylo pro ni těžké tuto soukromou kapitolu do knihy napsat? A jak reagovalo na její sexuální orientaci okolí? To vše a mnohem víc se dozvíte v tomto velmi osobním rozhovoru!

Na celý rozhovor se můžete podívat v našem ARCHIVU! Pousťte si pořad YouTube Talks také v podobě podcastu na Spotify!

YouTube Talks - Rozhovor s Bárou Votíkovou
YouTube Talks (2) - Rozhovor s Bárou Votíkovou
YouTube Talks - Rozhovor s Vláďou 1

YouTube Talks: Exkluzivní rozhovor s Vláďou! Kdy se ocitl na psychickém dně, a který youtuber ho nejvíc se*e?

Mají TVTwixx velké problémy?

YouTube News: TVTwixx spadli na dno! Youtubeři lákali děti na nelegální hazard. Vážně kvůli tomu zaplatí 2 miliony korun?

reklama