Youtubeři

4. listopadu 2020 16:43

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Bára Votíková drsně útočí na MikeJePana kvůli jeho homofobním výrokům! Co pravdivého mu vzkázala?

Bára si nemohla odpustit zareagovat na šílený rozhovor s MikeJePanem na Evropě 2, který byl hned po uveřejnění radši smazaný.

Youtuberka a fotbalistka Bára Votíková je známá nejen pro svá vtipná komediální videa, která baví celý internet. Je také uznávanou fotbalovou hráčkou. Obvykle si jede svoji tvorbu a moc se neohlíží na ostatní, tentokrát ale musela zareagovat na rozhovor, který publikovala Evropa 2. Šlo o rozhovor s kontroverzní postavičkou MikeJePan, který má svůj YouTube kanál AROGANTNÍ. Je známý zejména tím, že vlastní pojištění na pokuty, takže se vlastně snaží obhajovat u soudu lidi, kteří provedli nějaký přestupek. Zároveň se snaží upozorňovat na chyby české policie a trhlin v zákonech. Většinou lidí je však Mike nenáviděný, protože strážníky spíš zbytečně provokuje, než aby se zaměřoval na „konání dobra“.

Bára Votíková se před půl rokem pochlubila na sociálních sítích vztahem se svou přítelkyní a oficiálně fanouškům přiznala, že je lesba. Natočila tedy coming out a následně odpovídala na dotazy fanoušků, které se týkaly právě její sexuální orientace a LGBT komunity. Není se proto čemu divit, že Báru právě rozhovor s Mikem tak strašně naštval. I když Evropa 2 rozhovor hned po publikování smazala, tak se jí podařilo z něj získat nějaké útržky. Mike v rozhovoru tvrdil, že youtubeři, kteří otevřeně přiznávají svůj coming out na internetu a řeknou, že jsou homosexuální, mohou inspirovat mladé lidi k tomu, aby se také stali homosexuály. Řekl to tak, jako by si mladý člověk mohl svou sexuální orientaci vybrat. Navíc o homosexuálech mluvil s despektem.

Bára na to ostře zareagovala, dala najevo, že jsou to naprosté nesmysly, řekla také, že to uráží nejen ji, ale i její známé. A dokonce naštvaně několikrát plivla do kamery. Nad výroky Mika jim zůstával s její přítelkyní rozum stát. A nutno podotknout, že nejenom jí. Fanoušci se pak v komentářích smáli, že už Báru sledují dlouho, ale záhadně se jim nestalo, aby se přeorientovali na homosexualitu. Další kontroverzní věcí je to, že moderátor Evropy 2 v rozhovoru Mikovi až moc přitakával, namísto toho, aby proti němu začal argumentovat, což byla jedna z věcí, kterou Bára také kritizovala. Na konci videa pak ještě jasně vzkázala MikeJePanovi, že LGBT komunita není problém, ale že je problém on. Uvidíme, jestli na tohle bude Mike ještě nějak reagovat. Pochybujeme ale o tom, že by cítil nutnost se omlouvat.


Přečtěte si také