Youtubeři

4. listopadu 2020 07:45

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: MikeJePan zveřejnil záběry ze soudu s ředitelem městské policie, který ho žaloval o půl milionu! Kdo vyhrál?

Šéf městské policie žaloval youtubera MikeJePana o 500 tisíc v důsledku poškozené pověsti, kterou mu způsobil. Ten nedávno uveřejnil záběry ze samotného soudu.

Mike se před nějakou dobu pochlubil na svém kanále AROGANTNÍ s tím, že ho zažaloval ředitel městské policie Prahy 1 Miroslav Stejskal o půl milionu korun. Mike se tomu vysmál s tím, že se rozhodně šéfovi měšťáků neomluví a odmítl také vymazat údaje, které o něm zveřejňoval na webu. Naopak, počastoval ho nadávkami a zdůraznil, že se jedná o lháře, podvodníka, kriminálníka a zloděje. Všichni tedy napjatě čekali na to, až záběry ze soudu s šéfem městské policie, který proběhl 7. října, konečně uveřejní.

Mike dorazil na soud v autě polepeném transparenty o tom, že Stejskal patří do vězení, stejně tak Mike se nemohl obejít bez trika s nápisem Stejskal musí do vězení. Než se vůbec k soudu dostavil, oznámil fanouškům, že chce s šéfem mešťáků provést ještě rozhovor a dát ho do pout, aby se moc necukal. Ta ale pronést přes bezpečnostní kontrolu nemohl. Samotný soud se natáčet nemohl, bude ale prý na záznamu z diktafonu. Mike po skončení soudu řekl, že Stejskal napsal špatně žalobu, takže ji bude muset ještě během následujících 20 dnů doplnit. Stejskal prý měl taky polovinu důkazů promlčených, takže k nim soud nemůže přihlížet, a u další poloviny důkazů datum neměl vůbec.


Přečtěte si také