Youtubeři

12. října 2020 21:25

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: MikeJePan nachytal měsťáky, kteří spali během pracovní doby! Jakou výmluvu na to měli?

Mike natočil zase další kontroverzní záběry na svůj youtube kanál AROGANTNÍ. Povedlo se mu zachytit měšťáky, jak spí při svojí pracovní službě.

Youtuber MikeJePan se rozhodl zkontrolovat noční hlídku městské policie, jak plní svou pracovní službu. Namísto toho se mu ale povedlo přistihnout dva měšťáky, jak si dali v autě šlofíka, než aby něco dělali. Kontroloval měšťáky v Jablonci nad Nisou, protože se dozvěděl o tom, že právě tam naprostou většinu lidí štvou a lezou jim na nervy. Kontrolovat chtěl také to, jestli jezdí připoutaní a zda si kontrolují auto před jízdou. Video museli natočit kolem druhé hodiny ráno, takže byl Mike samotný už poměrně unavený.

Ještě před kontrolou přijel celý tým youtubera autem zaparkovat na místo se zákazem vjezdu, přičemž projeli okolo vozidla městské policie. Ti však měli zhasnuto a vůbec si jich nevšimli, takže Mike pojal podezření, že měšťáci namísto pracovní služby šli prostě spát. Ještě větší zábava ale začala v momentě, kdy šli za strážníky a načapali je v autě, že opravdu spí. Rozespalý strážník ani nemohl uvěřit tomu, že někoho vážně zajímá, jestli spí v pracovní době. Jeho reakce nemají chybu. Pak ještě zjistili, že mají přelepenou SPZ na autě, takže na ně následně zavolali policii, která proti nim zasáhla...

Sdílejte článek

Přečtěte si také