Youtubeři

23. října 2019 16:37

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Známá youtuberka Bára Votíková promluvila otevřeně o tom, jaké je to být lesba

Oblíbená youtuberka a zároveň fotbalová hráčka nedávno oficiálně prohlásila ve videu, že je lesba. Její coming out mnohé fanoušky překvapil.

I když se už dlouho ukazovala Bára Votíková se svojí přítelkyní na Instagramu, kde si dávaly ostentativně pusy, mnohým jejím fanouškům to stejně nedošlo. A tak začaly youtuberku a zároveň fotbalistku bombardovat s otázkami, jestli je opravdu na holky, nebo jestli je to jen její kamarádka. Proto se Bára rozhodla natočit oficiální video s vyjádřením, že je lesba, kde popsala celý svůj coming out, jak o tom říkala doma a jak dopadly její předchozí neúspěšné vztahy s muži. Nebyla by to Bára, aby nepojala i takhle seriózní video vtipně a fanoušci jí za to ocenili.

Pusťte si také velký rozhovor s Bárou Votíkovou!

Hodně fanoušků o její orientaci vůbec nevěděli, přestože to Bára řekla už na začátku července například v našem YouTube Talks. A psala o tom taky ve svojí knize "Trochu jinak", kde zabrouzdala do osobních témat. Nemohla to říct dřív, protože to chtěla nechat až do vydání knížky. Navíc se bála reakcí jejích rodičů a okolí, kterým se to rozhodla říct osobně předem. Naprostá většina diváků přijala coming out youtuberky kladně, i když se tu a tam našli chlápci, kteří nepokrytě litovali, že je takhle hezká holka na holky. S přítelkyní to Báře klape a už spolu dokonce bydlí. Fanoušci si teď nejvíc ze všeho přejí, aby s ní natočila GirlFriend Tag.


Přečtěte si také