Nejpopulárnější slovenská youtuberka a partnerka youtubera Goga.
nejnovější video kanálu
LucyPug

Lucia Hrušková aka LucyPug je jednou z nejpopulárnější a nejkrásnějších slovenských youtuberek. Narodila se 7. listopadu 1995. Je známá jako přítelkyně nejodebíranějšího youtubera na Slovensku, Daniela Štraucha alias Goga. Už dávno ovšem prokázala, že rozhodně není jen jeho půvabnou holkou. Dokázala vystoupit z jeho "stínu" a stala se jednou z nejsledovanějších youtuberek (nejen) ve své slovenské domovině.

Svůj známý kanál založila v červenci 2011, první video sem ovšem natočila až v roce 2015. Přezdívka LucyPug jí pak napadla spojením jejího jména a oblíbené psí rasy. Už před natáčením svých vlastních videích ovšem často účinkovala právě ve videích svého slavného přítele, u kterého si ji lidé oblíbili a získala zde své první fanoušky. Sama pak často říká, že právě Gogo měl na její youtuberskou kariéru velký vliv. Dodával jí to správně sebevědomí a odvahu proto, aby začala točit, pomáhal jí s videi a i díky němu se nejspíš začala čím dál více prosazovat.

Lucy točí klasická videa pro dámské publikum. Ze začátku natáčel tzv. tagy, nyní se věnuje zejména módě, make-upům, diy či videím s jejím milovaným psem Lily. I nadále ovšem natáčí videa i se svým přítelem Gogem. S tím se sice v roce 2017 rozešla, i nadále ovšem zůstali velkými přáteli a po několika měsících se dalši zase dohromady. Na podzim roku 2020 se může na YouTube pochlubit už více než 550 tisíci odběrateli a její fanouškovská základna i nadále roste.

Rozbalit text Sbalit text

reklama