Youtubeři

29. července 2019 13:59

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuberka LucyPug chtěla zjistit, co dělá její pes, když je sám doma! Na tohle by si měl dát pozor každý páníček

Zajímalo vás někdy, co dělá váš pes, když jste v práci? Slavná youtuberka LucyPug se na to rozhodla najít odpověď.

Otázka, kterou si aspoň jednou položil snad každý majitel psa či kočky. Co dělá váš mazlíček, když odejdete z domu? Spí, čeká na vás poslušně u dveří, nebo dělá lumpárny, které má jinak zakázané? Přesně na to se rozhodla najít odpověď nejslavnější slovenská youtuberka LucyPug. Se svým partnerem, ještě slavnějším Gogem, tedy narafičili doma kamery a zároveň pro jejich fenku Lily přichystali několik pastiček, které ji měly donutit k tomu dělat věci, které jinak nesmí. Jak jejich psí experiment dopadl?

Fenka překvapivě žádné pravidlo neporušila a většinu času ležela poctivě v chodbě u dveří. To ovšem LucyPug nedalo a sledovala svého mazlíčka i následující den. A to už se nestačila divit. Zprvu hodňoučká Lily se totiž rozhodla obšťastnit jejich plyšového poníka, což youtuberku hodně překvapilo. Takže páníčci, pokud necháváte psovi na dohled velkého plyšáka, možná si své osamocené chvíle zpestřuje právě s ním. Z videa se pak stal neskutečný virální hit, který jen za pouhý den má přes 300 tisíc zhlédnutí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také