reklama

reklama

Youtuberka LucyPug sleduje svého psa.
Autor: YouTube.com/LucyPug Youtuberka LucyPug sleduje svého psa.

VIDEO: Youtuberka LucyPug chtěla zjistit, co dělá její pes, když je sám doma! Na tohle by si měl dát pozor každý páníček

Publikováno: 29.07.2019
Zajímalo vás někdy, co dělá váš pes, když jste v práci? Slavná youtuberka LucyPug se na to rozhodla najít odpověď.
Youtuberka LucyPug
LucyPug
Lucia Hrušková aka LucyPug je jednou z nejpopulárnější a nejkrásnějších slovenských youtuberek.... Přečíst celé

reklama

Otázka, kterou si aspoň jednou položil snad každý majitel psa či kočky. Co dělá váš mazlíček, když odejdete z domu? Spí, čeká na vás poslušně u dveří, nebo dělá lumpárny, které má jinak zakázané? Přesně na to se rozhodla najít odpověď nejslavnější slovenská youtuberka LucyPug. Se svým partnerem, ještě slavnějším Gogem, tedy narafičili doma kamery a zároveň pro jejich fenku Lily přichystali několik pastiček, které ji měly donutit k tomu dělat věci, které jinak nesmí. Jak jejich psí experiment dopadl?

Fenka překvapivě žádné pravidlo neporušila a většinu času ležela poctivě v chodbě u dveří. To ovšem LucyPug nedalo a sledovala svého mazlíčka i následující den. A to už se nestačila divit. Zprvu hodňoučká Lily se totiž rozhodla obšťastnit jejich plyšového poníka, což youtuberku hodně překvapilo. Takže páníčci, pokud necháváte psovi na dohled velkého plyšáka, možná si své osamocené chvíle zpestřuje právě s ním. Z videa se pak stal neskutečný virální hit, který jen za pouhý den má přes 300 tisíc zhlédnutí.

 

 

LucyPug se ukázala bez make-upu.

VIDEO: Youtuberka LucyPug šokovala fanoušky tváří bez make-upu! Přijde vám Gogova holka ještě sexy?

Už jsou zase spolu.

GALERIE: Slavný pár Gogo a LucyPug je zase spolu! Známý youtuber to konečně potvrdil touto dojemnou zprávou

reklama