návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

GALERIE: Slavný pár Gogo a LucyPug je zase spolu! Známý youtuber to konečně potvrdil touto dojemnou zprávou

To, o čem mnozí divoce spekulovali, se konečně stalo skutečností.
Vydáno: 22.08.2017
Už jsou zase spolu.
Autor: Instagram.com Už jsou zase spolu.

Tak přece jenom se jejich fanoušci dočkali. Už dlouhé týdny přiznivci Goga a LucyPug spekulovali o tom, že se bývalý nejslavnější youtuberský pár v Čechách a na Slovensku dal po dubnovém rozchodu zase dohromady. Tedy ne, že se o tom spekulovalo. Ono to bylo většině dle jejich fotek na sociálních sítích de facto jasné. Až nyní konečně prolomil slavný slovenský vtipálek mlčení a šel s pravdou ven.

Na Instagram tak dal jejich společnou fotku, na které si oba užívají soukromý pracovní večer a do jednoho z hashtagů v romantické zprávě napsal výmluvné slovíčko pár. Fanoušci je tak ihned začali bombardovat dotazy, zda jsou skutečně zase spolu. A Gogo už tentokrát odpověděl, že opravdu ano.

Jsou zase spolu?

GALERIE: Nejslavnější youtuberský pár opět spolu?! Gogo a LucyPug se chlubí romantickými fotkami. Vážně se dali opět dohromady?

Jedné z fanynek pak do další ze zpráv napsal výmluvné vysvětlení. Gogo s Lucy byli opravdu nějaký čas od sebe, poté se ovšem opět dali dohromady a jsou zase maximálně šťastní. Velkou lásku zkrátka jen tak něco nezastaví a jejich fanoušci neskrývají svou radost a gratulace. Doufejme, že tentokrát už jim to vydrží.

 

Rozchod s LucyPug.

Šok! Nejslavnější youtuberský pár je minulostí! Proč se Gogo rozešel s krásnou LucyPug?

Opravdu se blíží konec youtuberů?

Šok! Známá internetová hvězda varuje před blízkým koncem youtuberů! Skončí Gogo, Teri a spol. na dlažbě?

Článek je zařazen v: láska , návrat , youtuber , Gogo , LucyPug , youtuberský pár

reklama