GALERIE: Slavný pár Gogo a LucyPug je zase spolu! Známý youtuber to konečně potvrdil touto dojemnou zprávou

To, o čem mnozí divoce spekulovali, se konečně stalo skutečností.

Tak přece jenom se jejich fanoušci dočkali. Už dlouhé týdny přiznivci Goga a LucyPug spekulovali o tom, že se bývalý nejslavnější youtuberský pár v Čechách a na Slovensku dal po dubnovém rozchodu zase dohromady. Tedy ne, že se o tom spekulovalo. Ono to bylo většině dle jejich fotek na sociálních sítích de facto jasné. Až nyní konečně prolomil slavný slovenský vtipálek mlčení a šel s pravdou ven.

Na Instagram tak dal jejich společnou fotku, na které si oba užívají soukromý pracovní večer a do jednoho z hashtagů v romantické zprávě napsal výmluvné slovíčko pár. Fanoušci je tak ihned začali bombardovat dotazy, zda jsou skutečně zase spolu. A Gogo už tentokrát odpověděl, že opravdu ano.

Jedné z fanynek pak do další ze zpráv napsal výmluvné vysvětlení. Gogo s Lucy byli opravdu nějaký čas od sebe, poté se ovšem opět dali dohromady a jsou zase maximálně šťastní. Velkou lásku zkrátka jen tak něco nezastaví a jejich fanoušci neskrývají svou radost a gratulace. Doufejme, že tentokrát už jim to vydrží.


Přečtěte si také