reklama

reklama

Rozchod s LucyPug.

Šok! Nejslavnější youtuberský pár je minulostí! Proč se Gogo rozešel s krásnou LucyPug?

Publikováno: 02.04.2017
Fanynky nejslavnějšího slovenského youtubera pláčou!
Youtuber Gogo
Gogo
Slovák Daniel Štrauch alias Gogo je nejodbíranějším a nejpopulárnějším youtuberem na Slovensku a z... Přečíst celé

reklama

Tak tohle jeho příznivci nečekali. Vtipálek Gogo je zdaleka nejsledovanějším youtuberem v Čechách a na Slovensku a kromě jeho šílených nápadů k němu už dlouhou dobu nezaměnitelně patřila také půvabná youtuberka LucyPug.

S internetovou hvězdičkou, která se zabývá zejména módou a typickými ženskými tématy, pak chodil 3 roky a jejich fanoušci je považovali za ideální páreček. Šlo pak asi o vůbec nejslavnější ryze youtuberský pár. Jenže teď je romantické idylce navždy konec.

Jaké auto si youtuber pořídil?

VIDEO: Gogo se vysmál konkurenci! Slavný youtuber si vyrobil vlastní auto! Podívejte se na jeho stylovou káru

Gogo totiž na konci svého nového vlogu všem překvapivě prohlásil, že s Lucy už nechodí. Z rozchodu si ale podle vysmátého obličeje zase příliš nedělá a odloučení prý proběhlo naprosto poklidně. Dvojice si zkrátka uvědomila, že jejich povahy jsou stále rozdílnější a pouto mezi nimi je čím dál chladnější. Rozhodli se proto stagnující vztah ukončit dříve, než by došlo na kruté hádky a mnohem bouřlivější rozchod. Stále prý ale zůstávají velkými kamarády.

Jenže zatímco Gogo se snaží tvářit relativně v pohodě, zejména jeho fanynky jsou v obrovském šoku a v komentářích neskrývají své slzy. Mnozí si dokonce mysleli, že se jedná o ošklivý aprílovský vtípek. Vzhledem k tomu, že youtuber video uveřejnil už den předtím, to ovšem na něj nevypadá. Mnoho puberťaček tak zase jednou poznalo, jaký umí být život a o Goga se tak budou rázem holky jenom prát.

VIDEO: Gogo - rozchod
 

 

 

Co na sebe známý pár prozdradil?

VIDEO: Gogo otevřeně o svém milostném životě! Jak dlouho chodí s youtuberkou LucyPug? A plánují už dítě?

 

 

Gogo odvezl do práce prezidenta!

VIDEO: Gogo všem vytřel zrak! Do práce odvezl slovenského PREZIDENTA Andreje Kisku! Neuvěříte, o čem si povídali...

reklama