Nejpopulárnější slovenský youtuber, který natáčí zejména videa z hraní her. Věnuje se také natáčení videoklipů.
nejnovější video kanálu
Gogo

Slovák Daniel Štrauch alias Gogo je nejodbíranějším a nejpopulárnějším youtuberem na Slovensku a z velké části také u nás. Narodil se 24. září 1996 v Bratislavě a má mladšího brášku Maxmiliána. Když byl malý, spálil si ruce o kamna a od té doby má na nich jizvy. Ve svých šesti letech se s rodiči přestěhoval do domu v Rusovcích, kde také navštěvoval církevní školu. Poté studoval gymnázium, z toho však po čtyřech letech odešel a nastoupil na střední uměleckou školu, na které v roce 2015 úspěšně odmaturoval. V současné době žije opět v rodné Bratislavě.

Slavný kanál GoGoManTV založil už v červenci 2010, své první video Party Boy však vydal až na konci roku 2011. Ze začátku se věnoval hlavně natáčení let´s playů, zejména tradičnímu Minecraftu, The Sims či GTA V. S přibývající popularitou začíná natáčet i zábavné vloggy ze svého života, které zveřejňuje i na svém druhém kanále GoGosVlogs. Jeho sláva začíná kvůli jeho osobitému projevu i humoru raketově stoupat a jeho úvodní pozdrav BAM! je u fanoušků už brzy legendární.

Už 30. března 2013 se stává nejvíce odebíraným youtuberem na slovenské i české youtuberské scéně a toto prventství mu nedostižitelně patří dodnes. Na rozdíl od takové partičky ViralBrothers si totiž v tomto čísle "nepomáhá" zahraničními sledujícími. Na jaře 2018 ho už tak na YouTube sleduje více než 1,7 milionů odběratelů. V roce 2015 byl na akci Utubering zvolen nejlepším youtuberem na československé scéně. Jeho jméno se stává takřka obchodní značkou a YouTube či propagování různých značek ho již v pohodě uživí Na konci téhož roku nazpíval jako dárek fanouškům k milionu překonaných odběratelů svůj první song MŸSLI, který má na YouTube už přes 11 milionů zhlédnutí. Svou druhou píseň Jacuzzi nazpíval společně s Celeste Buckingham o dva roky později a také ona se stala virálním hitem.

Postupem let přichází s několika vtipný youtuberskými sériemi, populární jsou například jeho halloweenské speciály, v nichž straší ostatní internetové kolegy. Je velkým kamarádem mnoha youtuberů v čele s Jirkou Králem, MenTem, nebo Selassiem, s nimiž často natáčí společná videa. Jeho dlouholetou přítelkyní je slavná youtuberka LucyPug, které pomáhal s rozjetím její internetové kariéry. Na jaře 2017 se nejslavnější youtuberský pár sice rozešel, i nadále se ovšem stýkali a po pár měsících se dali znovu dohromady. V roce 2019 se více než YouTube začal věnovat produkci a natáčení videoklipů,, např. pro Rytmuse a Kontrafakt. Na podzim roku 2020 má na svém kanále přes 1,8 milionu odběratelů.

Rozbalit text Sbalit text

reklama