Youtubeři

21. září 2021 14:18

redakce Prima Lajk

FOTO: Konec slavného youtuberského páru! Proč se Gogo a LucyPug definitivně rozešli?

Léta patřili mezi nejzamilovanější influencerské páry na československé scéně, nyní se však jejich cesty rozešly. Jaký k tomu měli důvod?

Daniel Štrauch alias Gogo patří už několik let mezi nejsledovanější youtuberské hvězdy na československé scéně. Přes 7 let pak tvořil pár s půvabnou influencerkou LucyPug, která se za ty roky také stala jednou z nejpopulárnějších youtuberek u nás a na Slovensku. Dvojice byla považována za nejstabilnější pár youtuberské scény, který i přes krátkodobý rozchod v roce 2017 k sobě prostě a jednoduše patřil a statisíce fanoušků považovali jejich velkou lásku za prakticky neotřesitelnou. Jenže i jedna ze zdánlivých influencerských jistot je bohužel u konce. Oba totiž na svých sociálních sítích oznámili, že už pár měsíců netvoří pár.

Slyšeli jste někdy frázi: Milujeme se, ale už nedokážeme být spolu? Touto formou vám chci oznámit, že jsme se s Lucy před nějakým časem rozešli, ale nesmazali se navzájem ze svých životů,“ napsal na svém Instagramu Gogo. I přes vzájemnou lásku zkrátka nejspíš cítí, že se jejich cesty rozdělily. Dvojice se ovšem rozhodně nerozchází ve zlém, naopak prý stále zůstávají velkými přáteli, již budou mít k sobě vždy velmi blízko. Sám Gogo pak složil své bývalé přítelkyni poklonu mimo jiné v tom, jak moc se díky ní dokázal v životě posunout.

Považuji to za obrovské štěstí, že jsme se o tom dokázali otevřeně pobavit jako dva dospělí lidé předtím, než by to přerostlo do něčeho nepříjemného, nedejbože kdybychom si začali dělat zlé věci, ztratili vůči tomu druhému respekt a spálili mosty. Nyní je nejlepší čas, dokud jsme oba mladí, poznat své pravé já, zamakat na sobě a posunout se dál, na level s kterým vám, věřím, ještě oba vyrazíme dech,“ dodává Gogo.

Ani ve vyjádření LucyPug na jejím Instagramu pak nenajdete sebemenší náznak zášti. O jejich vztazích mluví jako o dvou lodích, jejichž směr se ovšem během plavby rozdělil. I youtuberku pak celá situace velmi bolí a neobešla se bez slz. „Ve všem zlém se vždy snažím najít něco dobrého a i teď, se slzami v očích, ale s úsměvem na rtech, se těším, jak si budeme navzájem povídat o zážitcích z našich plaveb,“ napsala LucyPug. Jejich upřímná zpověď pak dojímá všechny jejich fanoušky, kteří doufají, že oba brzy naleznou své další štěstí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také