Youtubeři

18. prosince 2019 15:36

redakce Prima Lajk

VIDEO: Konec nejslavnějšího slovenského youtubera? Gogo prozradil, čemu se hodlá nejvíce věnovat

Nejsledovanější slovenský youtuber konečně prolomil mlčení okolo své kariéry. Čemu se hodlá v budoucnosti místo YouTube více věnovat?

Daniel Štrauch alias Gogo je jedním z nejpopulárnějších youtuberů nejen na Slovensku, ale samozřejmě také u nás a s počtem 1,8 milionů odběratelů se řadí mezi úplnou špičku. Poslední měsíce se ovšem mezi fanoušky začaly rozvíjet spekulace o jeho možném konci. Gogo prakticky nevydával nová videa, na klasické let´s playe téměř rezignoval a s fanoušky na sociálních sítích moc nekomunikoval. Fanoušci ho proto začali osočovat, že už ho YouTube nebaví a někteří dokonce čekali, že brzy oznámí definitivní konec kariéry. Jenže youtuber před pár dny přišel s nečekaným překvápkem.

Gogo se totiž dal na režijní dráhu a svůj první počin dával dohromady v utajení právě při své youtuberské pauze. Natočil hudební videoklip k taneční písni Do Everything od DJ Mairee. A nutno říci, že svou produkcí a vizuálem vypadá klip opravdu neskutečně dobře a světově. Na svém kanále pak nyní vydal video z natáčení klipu. A v tom mimo jiné prozrazuje, že právě režie je nyní jeho velkou vášní a cestou, kterou by se chtěl v budoucnosti ubírat.

K příležitosti svého režijního debutu proto založil produkční společnost Deadline, v níž se bude zabývat právě videoprodukci. V popisku videa pak Gogo dodává, že youtuberské kariéře se hodlá věnovat i nadále, jen už nejspíš v o něco menší míře. Chce, aby YouTube byl jeho hobby a ne už hlavní zdroj obživy. Více se bude věnovat své režijní kariéře. O Goga tak youtuberští fanoušci nepřijdou, jen bude asi jiný, než jakého ho znali doposud a bude se zkrátka více věnovat své aktuální vášni.


Přečtěte si také