návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Gogova holka předstírala, že si nechala vytetovat jeho jméno na prsa. Jak na hloupost youtuber reagoval?

Zajímavý prank si vymyslela na youtubera GoGa jeho přítelkyně a rovněž youtuberka LucyPug. Nechala si udělat několik tetování a zakomponovala do toho i tetovačku jména svého přítele.
Vydáno: 16.10.2019
LucyPug
Autor: YouTube.com/LucyPug LucyPug

Jména svých partnerů by si nikdo nechávat vytetovat neměl. To je staré a zlaté pravidlo. Platí totiž obecně to, že když se pak partneři rozejdou, tetování najednou začne být na obtíž. Mnozí lidé to ale stejně nedodrží a pod návalem zamilovanosti se rozhodnou nechat si vytetovat jméno svého miláčka natrvalo. Když Lucie Hrušková (alias LucyPug) navštívila tetovací salon, nechala si udělat dvě malá tetování – jedno na zápěstí, druhé na předloktí.

A protože chtěla tetovačky ukázat svému příteli, youtuberovi GoGovi, který v tu dobu zrovna nebyl a nemohl se podívat na vlastní oči, rozhodla se ho trochu vyprankovat. Věděla, že mu tetování bude ukazovat přes mobil, tak se rozhodla předstírat, že si dala vytetovat jeho křestní jméno na klíční kost. Ve skutečnosti se ale jednalo jen o písmo namalované fixkou. Pak už mu zavolala a zkoušela ho na celou situaci připravit. Musíme připustit, že jeho výraz je fakt k nezaplacení.

 

 

 
Článek je zařazen v: LucyPug , Gogo , Gogoman , youtubeři , tetování jména , tetování jména na prsa , prank

reklama