Youtubeři

31. prosince 2021 13:00

redakce Prima Lajk

VIDEO: Našel Gogo novou lásku? Slavný youtuber prý chodí se známou českou herečkou!

Pře pár měsíci ohlásil nejznámější slovenský youtuber rozchod s kráskou LucyPug. Kdo ji podle všeho nahradil?

Nejslavnější slovenský youtuber Daniel Štrauch alias Gogo tvořil 7 let téměř ikonický pár s populární influencerkou LucyPug. Mladá dvojice spolu chodila prakticky od počátku svých úspěšných internetových drah a jejich vztah byl považován za naprosto idylický. Jenže tato láska letos v září pro fanoušky zcela nečekaně skončila a youtuberská hvězda byla od té doby sama. Tedy aspoň se to zdálo. Gogo totiž podle internetových spekulací našel novou lásku a to rovnou mezi českými kráskami. Podle všeho totiž randí s mladou českou herečkou Annou Kadeřávkovou.

Drby o jejich vztahu se mezi fanoušky tiše táhnou už pár dnů, vyvrcholily ovšem během čtvrtečního večera, kdy 24letá herečka sdílela zamilované video od moře s neznámým mužem s všeříkajícím popiskem: „Fire attracts fire (v překladu Oheň přitahuje oheň). Občas nás život zanese tam, kam bychom nečekali.“ A oním mužem není její dlouhodobý partner, slovenský rapper Strapo, s nímž se podle všeho herečka před časem rozešla, ale právě slovenský youtuber. Aspoň jejich fanoušci v tom mají zcela jasno.

Proč si to myslí? Video totiž bylo dle vše pořízeno v Thajsku, kde byla herečka před pár týdny na dovolené. A čistě náhodou se zde v tu dobu vyskytoval i Gogo. Oba mají dokonce na Instagramu fotografie ze stejných destinací. Štrauch navíc ve stejné době, kdy herečka sdílela zamilované video od moře, zveřejnil tajemnou fotografii stop dvou lidí na pláži a dal k ni podobný popisek: „Cesty páně jsou nevyzpytatelné“. To už je zkrátka poměrně dost indicií, podle kterých si dali internetoví detektivové leccos dohromady. Gogo ani Kadeřávková ovšem zatím vztah nepotvrdili. Tak uvidíme, za jak dlouho půjdou s pravdou ven.


Přečtěte si také