VIDEO: Našel Gogo novou lásku? Slavný youtuber prý chodí se známou českou herečkou!

MilanR. Publikováno: 31.12.2021
Pře pár měsíci ohlásil nejznámější slovenský youtuber rozchod s kráskou LucyPug. Kdo ji podle všeho nahradil?
Youtuber Gogo
Gogo
Slovák Daniel Štrauch alias Gogo je nejodbíranějším a nejpopulárnějším youtuberem na Slovensku a z... Přečíst celé

reklama

Nejslavnější slovenský youtuber Daniel Štrauch alias Gogo tvořil 7 let téměř ikonický pár s populární influencerkou LucyPug. Mladá dvojice spolu chodila prakticky od počátku svých úspěšných internetových drah a jejich vztah byl považován za naprosto idylický. Jenže tato láska letos v září pro fanoušky zcela nečekaně skončila a youtuberská hvězda byla od té doby sama. Tedy aspoň se to zdálo. Gogo totiž podle internetových spekulací našel novou lásku a to rovnou mezi českými kráskami. Podle všeho totiž randí s mladou českou herečkou Annou Kadeřávkovou.

Drby o jejich vztahu se mezi fanoušky tiše táhnou už pár dnů, vyvrcholily ovšem během čtvrtečního večera, kdy 24letá herečka sdílela zamilované video od moře s neznámým mužem s všeříkajícím popiskem: „Fire attracts fire (v překladu Oheň přitahuje oheň). Občas nás život zanese tam, kam bychom nečekali.“ A oním mužem není její dlouhodobý partner, slovenský rapper Strapo, s nímž se podle všeho herečka před časem rozešla, ale právě slovenský youtuber. Aspoň jejich fanoušci v tom mají zcela jasno.

 

 

Proč si to myslí? Video totiž bylo dle vše pořízeno v Thajsku, kde byla herečka před pár týdny na dovolené. A čistě náhodou se zde v tu dobu vyskytoval i Gogo. Oba mají dokonce na Instagramu fotografie ze stejných destinací. Štrauch navíc ve stejné době, kdy herečka sdílela zamilované video od moře, zveřejnil tajemnou fotografii stop dvou lidí na pláži a dal k ni podobný popisek: „Cesty páně jsou nevyzpytatelné“. To už je zkrátka poměrně dost indicií, podle kterých si dali internetoví detektivové leccos dohromady. Gogo ani Kadeřávková ovšem zatím vztah nepotvrdili. Tak uvidíme, za jak dlouho půjdou s pravdou ven.

Rozchod Goga a LucyPug.

FOTO: Konec slavného youtuberského páru! Proč se Gogo a LucyPug definitivně rozešli?

Ostré hádky pod fotkou Kadeřávkové

GALERIE: Fanoušci stírají rappera Strapa za obranu Kadeřávkové! Není pornoherečka, radši sklapněte, píše

reklama