Ostré hádky pod fotkou Kadeřávkové
Autor: Instagram.com Ostré hádky pod fotkou Kadeřávkové

GALERIE: Fanoušci stírají rappera Strapa za obranu Kadeřávkové! Není pornoherečka, radši sklapněte, píše

Publikováno: 25.10.2019
Anna Kadeřávková provokuje sexy fotkami na Instagramu a její přítel rapper Strapo se ji zastává. Lidé tak nadávají i jemu.

reklama

Celebrity, obzvlášť takové, které jsou známé zejména díky Instagramu, to nemají úplně lehké. Herečka Anna Kadeřávková, která je v současnosti mnohem úspěšnější jako instagramová influencerka, by o tom mohla vyprávět.

Anička má s hatery bohaté zkušenosti. Lidé jí nadávají kvůli stížnostem na boreliózu, kvůli provokativním fotkám, ale i za úplně obyčejné příspěvky, kde se jen snaží fanouškům předat nějaký pozitivní vzkaz. Pravdou je, že všem se prostě zavděčit nedokáže, a to není ani v nejmenším její chyba. Naštěstí je ale Anička silná holka, takže i když jí nejspíš některé urážky bolí, nedává to znát a zůstává poměrně v klidu, aniž by se pouštěla do nějakých ostrých hádek a zbytečných kauz.

Kdo už ale tak v klidu není je její slovenský přítel rapper Strapo. Tomu v žilách koluje tradičně horká krev, když se tedy nedávno lidé pustili do Kadeřávkové za její provokativní fotky pro časopis upozorňující na mužskou prevenci, okamžitě se své milé vyrazil zastat. Na Instagram. Jak už nejspíš tušíte, nedopadlo to pro něj moc dobře.

Strapo sice ve svých textech šíří, že všichni mají být sami sebou, cizí názory mu ale najednou nejsou příliš po chuti a někteří jej za to okamžitě vyhlásili. Největší trapas v téhle kauze ale způsobila reakce na slečnu, která Kadeřávkové vyčetla neschopnost správně označit reklamní příspěvky. Strapo napsal, že tomu vůbec nerozumí. Jak se ale ukázalo, slečna se pohybuje v oblasti marketingu i influencerů a tak ví moc dobře, o čem mluví. Netřeba dodávat, že po tomhle stěru se mu už do další debaty příliš nechtělo.

reklama