FOTO: Hvězda Instagramu Anna Kadeřávková vs. hejtři! Co jim chce svým sexy prádlem dokázat?

Anna Kadeřávková se obula do svých hejtrů.

Anička Kadeřávková je pěkná holka, docela talentovaná modelka a nejspíš asi ucházející herečka. O tom posledním máme nějaké ty pochyby, ale to bude spíš tím, že ještě v ničem pořádném nehrála. Každopádně je hodně věcí, rozhodně o ní však nejde říct, že je nudná.

A ve svém novém příspěvku na Instagramu to dokázala hned několika způsoby. Zaprvé, samotná fotka je provokativní v tom, že na ní má Anička sexy negližé, zatímco v ruce drží knihu mormonů. Paradox? Ano. V tom je ale celá pointa. Jak totiž Kadeřávková píše, paradoxy k ní už zkrátka patří.

„Nejenže jsem úplně normální holka a můžu naprosto všechno výše zmiňované a ještě mnohem víc, ale k tomu jsem toho názoru, že pokud děláte něco z toho nebo i úplně jiný vlastní (klidně i šílený) věci vy, tak jste taky normální. A fandim vám. Moc,“ píše mladá herečka. Vzdor a snaha nepodléhat společenským vzorům je zkrátka její krédo a kdokoliv s tím má problém, ten si může trhnout nohou. Což je rozhodně dobrý přístup a vlastně za něj Aničce dost fandíme. Nicméně tu knížku pak stejně zahoď, ok?


Přečtěte si také