GALERIE: Youtuber Gogo se rozešel se sexy českou herečkou! Proč jejich láska nečekaně skončila?

Patřili mezi nejkrásnější a stále poměrně čerstvé páry showbyznysu. Nyní je však jejich lásce nečekaně konec. Jaké k tomu měli důvody?

Nejslavnější slovenský youtuber Daniel Štrauch alias Gogo nemá aktuálně v lásce příliš štěstí. Minulý rok se rozešel se svou dlouholetou přítelkyní LucyPug a na přelomu roku vyšel najevo jeho vztah s půvabnou českou herečkou Annou Kadeřávkovou. Dvojice se snažila držet vztah co nejdéle v tajnosti, i přesto už měli jejich fanoušci na počátku roku jasno a pár šel po čase s pravdou ven. Jenže ani tato láska neměla šťastný konec a Gogo je opět single. Jejich rozchod potvrdila na Instagramu právě známá herečka.

V dojemném přiznání o rozchodu pak pěla na Goga pouze slova chvály a vzpomínala na nejhezčí období jejich vztahu. „Procestovali jsme spolu svět a zažili magický věci… Hrála nám do karet souhra možností a načasování. Byli jsme zvědaví, hraví a odvážní. Plní života a trochu crazy. Kompatibilní parťáci, všechno, nebo nic. Mohli jsme mít, co jsme si usmysleli, a to nejlepší bylo, že jsme to všechno měli spolu. Náš vztah jsme si dlouho drželi v tajnosti a soukromí a právě těch prvních pár ničím nedotknutých měsíců budou vždycky moje nejmilejší,“ napsala Kadeřávková, která označila youtubera za floutka. Floutka, který si ale nakonec získal její srdce.

Co nakonec tedy vedlo k jejich rozchodu? Zde nabízí herečka pár náznaků. „Stalo se tolik osudných (ne)náhod, aby se naše cesty mohly spojit v jednu, a pak stačí (ne)jedno chybné rozhodnutí, aby se mi celý náš svět rozpadl před očima. Rozhodnutí ostatních prostě není v našich rukách, jsme v tom každý sám za sebe, a tak nám nezbývá, než ve vztahu věřit, že to cítíme stejně a oba budeme hledat štěstí na stejném místě,“ přiznává Kadeřávková. „Musíte se naučit říkat NE věcem, které chcete. S ohledem na to, že máte jen jeden život. A to mě teď bolí. Byla jsem vždycky ze všeho vystrašená a ty jsi mě dokázal uklidnit a ujistit, abych věřila, že všechno bude dobrý. A i když nakonec nebylo, stálo to za to,“ dodává a smutné prohlášení uzavírá chválou na Gogovu adresu.

„Jsi ten nejkreativnější člověk, co znám a se špetkou odhodlání a kuráže zvládneš, cokoliv si umaneš. Budu ti držet palce, ať ti to vyjde. Všechny plány, o kterých jsme mluvili a všechny sny, které máš. Vždycky jsi byl tak trochu sólista a všechno sis nakonec udělal po svým,“ uzavírá celou záležitost Kadeřávková. Samotný Gogo se k rozchodu ještě nevyjádřil, fanoušci obou táborů ale samozřejmě smutní.


Přečtěte si také