Gogo - silvestrovský speciál 2
Autor: Youtube.com/Gogo Gogo - silvestrovský speciál 2

VIDEO: Gogova obří zpověď slavných youtuberů! Co na sebe práskl MenT, Kovy a Shopaholic Nicol? Co jim vadí na YouTube?

Publikováno: 08.01.2018
Nejslavnější česko-slovenský youtuber je tu s dalším novoročním speciálem, který je plný internetových hvězd. Co na sebe největší jména youtuberské scény prozradila?
Youtuber Gogo
Gogo
Slovák Daniel Štrauch alias Gogo je nejodbíranějším a nejpopulárnějším youtuberem na Slovensku a z... Přečíst celé

reklama

Jako každý rok i letos si Gogo připravil pro své fandy velký silvestrovský speciál, do něhož pozval největší hvězdy YouTube česko-slovenské scény. I když tentokrát jde spíš o speciál po-silvestrovský. Slavný youtuber se totiž s jeho vydáním, jak je u něj zvykem, maličko zpozdil a naservíroval ho příznivcům až o týden později. Jenže to čekání stálo opravdu za to.

Jeho letošní speciál je totiž takovou menší zpovědí slavných youtuberů, jimž Gogo položil několik tematických otázek. A oni mu pak ze všech koutů světa natočili své odpovědi. A ani tentokrát nechybí v jeho videu tak velká jména jako Jirka Král, MenT, Kovy, Shopaholic Nicol, Anna Šulc nebo jeho přítelkyně LucyPug. Měli pak odpovědět na dotazy typu, jaký byl loni jejich největší zážitek, které je jejich nejhorší či nejlepší video a co si dávají na další rok za předsevzetí.

A zeptal se jich také na největší loňský průšvih na YouTube. Zde řekla naprostá většina youtuberů právě YouTube a monetizaci videí, nesmyslné algoritmy a vůbec všelijaká rozhodnutí stránky, jež internetovým hvězdičkám až zbytečně komplikují život. Ostatně, podívejte se na jejich mnohdy vtipné odpovědi sami.

 

 

Sára s Fattym

GALERIE: Fattyho bývalá holka útočí na Goga a posílá mu drsný vzkaz! Podporuje snad slavný youtuber týrání zvířat?

LucyPug se ukázala bez make-upu.

VIDEO: Youtuberka LucyPug šokovala fanoušky tváří bez make-upu! Přijde vám Gogova holka ještě sexy?

reklama