Youtubeři

8. prosince 2017 17:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Fattyho bývalá holka útočí na Goga a posílá mu drsný vzkaz! Podporuje snad slavný youtuber týrání zvířat?

Čím nejslavnější slovenský youtuber naštval Sáru Holanovou?

Sára Holanová je známá nejen jako bývalá přítelkyně Fatty Pillowa, ale také kvůli svému boji za ochranu a práva zvířat, kvůli čemuž si vzala na paškál i několik internetových osobností v čele s Kazmou či Týnuš Třešničkovou. A tentokrát se v jejím hledáčku po čase objevil nejslavnější slovenský youtuber Gogo.

Ten totiž nedávno ve svém videu ukázal svým fanouškům, že si adoptoval svou vlastní krávu v projektu Adoptuj kravičku. Zvíře si může kdokoliv adoptovat za zakoupení 10 slovenských mléčných produktů a dotyčný tímto krokem podporuje slovenské produkty a farmáře. Tvůrci projektu pak v oficiálním prohlášení tvrdí, že o krávu bude až nebesky postaráno a oni ji budou pravidelně mýt, kartáčovat a dokonce si s ní hrát. Zní to hezky, říkáte si?

Jenže právě těmto slovům se Sára velice vysmívá a na svém Facebooku nenechává na Gogovi a celém projektu nit suchou. „Upozorňuji vás na to, že jako člověk co vystudoval zemědělku, vám zaručuji, že z ekonomického hlediska vám krávu nikdo fakt česat a mýt nebude, na tož si s ní jako hrát. Na to peníze nejsou,“ píše Sára na svém profilu. Dodává, že se jedná o pohádkové výmysly a krávy zde, jako všude jinde, žijí ve svých vlastních výkalech. Goga pak, na rozdíl od jiných jejích útoků na youtubery, z týrání zvířat neobvinila. Jen zkrátka podle ní udělá pro peníze cokoliv a dělá z lidí blbce. Souhlasíte s ní?


Přečtěte si také