reklama

reklama

Sára s Fattym
Autor: facebook.com Sára s Fattym

GALERIE: Fattyho bývalá holka útočí na Goga a posílá mu drsný vzkaz! Podporuje snad slavný youtuber týrání zvířat?

Publikováno: 08.12.2017
Čím nejslavnější slovenský youtuber naštval Sáru Holanovou?
Sára Holanová
Sára Holanová
Ex-přítelkyně streamera a youtubera Fattyho Pillowa. Ochránkyně psů, která ve svých videích bojuje... Přečíst celé

reklama

Sára Holanová je známá nejen jako bývalá přítelkyně Fatty Pillowa, ale také kvůli svému boji za ochranu a práva zvířat, kvůli čemuž si vzala na paškál i několik internetových osobností v čele s Kazmou či Týnuš Třešničkovou. A tentokrát se v jejím hledáčku po čase objevil nejslavnější slovenský youtuber Gogo.

Ten totiž nedávno ve svém videu ukázal svým fanouškům, že si adoptoval svou vlastní krávu v projektu Adoptuj kravičku. Zvíře si může kdokoliv adoptovat za zakoupení 10 slovenských mléčných produktů a dotyčný tímto krokem podporuje slovenské produkty a farmáře. Tvůrci projektu pak v oficiálním prohlášení tvrdí, že o krávu bude až nebesky postaráno a oni ji budou pravidelně mýt, kartáčovat a dokonce si s ní hrát. Zní to hezky, říkáte si?

 

 

Jenže právě těmto slovům se Sára velice vysmívá a na svém Facebooku nenechává na Gogovi a celém projektu nit suchou. „Upozorňuji vás na to, že jako člověk co vystudoval zemědělku, vám zaručuji, že z ekonomického hlediska vám krávu nikdo fakt česat a mýt nebude, na tož si s ní jako hrát. Na to peníze nejsou,“ píše Sára na svém profilu. Dodává, že se jedná o pohádkové výmysly a krávy zde, jako všude jinde, žijí ve svých vlastních výkalech. Goga pak, na rozdíl od jiných jejích útoků na youtubery, z týrání zvířat neobvinila. Jen zkrátka podle ní udělá pro peníze cokoliv a dělá z lidí blbce. Souhlasíte s ní?

Co Sáru tolik rozčílilo?

VIDEO: Fattyho holka sprostě útočí na Goga a ostatní youtubery! Nadává jim a obviňuje je z týrání. Co ji tak vytočilo?

Co napsala Sára o Kazmovi?

GALERIE: Fattyho bývalá holka zaútočila na Kazmu a poslala mu tento drsný vzkaz! Vážně podporuje týrání zvířat?

reklama