návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

GALERIE: Fattyho bývalá holka útočí na Goga a posílá mu drsný vzkaz! Podporuje snad slavný youtuber týrání zvířat?

Čím nejslavnější slovenský youtuber naštval Sáru Holanovou?
Vydáno: 08.12.2017
Sára s Fattym
Autor: facebook.com Sára s Fattym

Sára Holanová je známá nejen jako bývalá přítelkyně Fatty Pillowa, ale také kvůli svému boji za ochranu a práva zvířat, kvůli čemuž si vzala na paškál i několik internetových osobností v čele s Kazmou či Týnuš Třešničkovou. A tentokrát se v jejím hledáčku po čase objevil nejslavnější slovenský youtuber Gogo.

Ten totiž nedávno ve svém videu ukázal svým fanouškům, že si adoptoval svou vlastní krávu v projektu Adoptuj kravičku. Zvíře si může kdokoliv adoptovat za zakoupení 10 slovenských mléčných produktů a dotyčný tímto krokem podporuje slovenské produkty a farmáře. Tvůrci projektu pak v oficiálním prohlášení tvrdí, že o krávu bude až nebesky postaráno a oni ji budou pravidelně mýt, kartáčovat a dokonce si s ní hrát. Zní to hezky, říkáte si?

 

 

Jenže právě těmto slovům se Sára velice vysmívá a na svém Facebooku nenechává na Gogovi a celém projektu nit suchou. „Upozorňuji vás na to, že jako člověk co vystudoval zemědělku, vám zaručuji, že z ekonomického hlediska vám krávu nikdo fakt česat a mýt nebude, na tož si s ní jako hrát. Na to peníze nejsou,“ píše Sára na svém profilu. Dodává, že se jedná o pohádkové výmysly a krávy zde, jako všude jinde, žijí ve svých vlastních výkalech. Goga pak, na rozdíl od jiných jejích útoků na youtubery, z týrání zvířat neobvinila. Jen zkrátka podle ní udělá pro peníze cokoliv a dělá z lidí blbce. Souhlasíte s ní?

Co Sáru tolik rozčílilo?

VIDEO: Fattyho holka sprostě útočí na Goga a ostatní youtubery! Nadává jim a obviňuje je z týrání. Co ji tak vytočilo?

Co napsala Sára o Kazmovi?

GALERIE: Fattyho bývalá holka zaútočila na Kazmu a poslala mu tento drsný vzkaz! Vážně podporuje týrání zvířat?

Článek je zařazen v: Gogo , youtuber , youtuberka , Sára Holanová , Fattyho holka , kráva , útok , Fatty Pillow

reklama